|
Release Date : September 24, 2021
| |
|
1 | Ajani, Strength of the Pride | Legendary Planeswalker Ajani | 5 | Chris Rallis |
2 | Bishop of Wings | Creature Human Cleric | 1/4 | Matt Stewart |
3 | Brought Back | Instant | Mitchell Malloy |
4 | Cavalier of Dawn | Creature Elemental Knight | 4/6 | Daarken |
5 | Hanged Executioner | Creature Spirit | 1/1 | Johann Bodin |
6 | Leyline of Sanctity | Enchantment | Noah Bradley |
7 | Loxodon Lifechanter | Creature Elephant Cleric | 4/6 | Nicholas Gregory |
8 | Planar Cleansing | Sorcery | Michael Komarck |
9 | Sephara, Sky's Blade | Legendary Creature Angel | 7/7 | Livia Prima |
10 | Starfield Mystic | Creature Human Cleric | 2/2 | Eric Deschamps |
11 | Agent of Treachery | Creature Human Rogue | 2/3 | Igor Kieryluk |
12 | Atemsis, All-Seeing | Legendary Creature Sphinx | 4/5 | Ryan Pancoast |
13 | Cavalier of Gales | Creature Elemental Knight | 5/5 | Viktor Titov |
14 | Drawn from Dreams | Sorcery | Chris Seaman |
15 | Dungeon Geists | Creature Spirit | 3/3 | Nils Hamm |
16 | Flood of Tears | Sorcery | Adam Paquette |
17 | Leyline of Anticipation | Enchantment | Noah Bradley |
18 | Masterful Replication | Instant | Victor Adame Minguez |
19 | Mu Yanling, Sky Dancer | Legendary Planeswalker Yanling | 2 | G-host Lee |
20 | Tale's End | Instant | Randy Vargas |
21 | Cavalier of Night | Creature Elemental Knight | 4/5 | Viktor Titov |
22 | Dread Presence | Creature Nightmare | 3/3 | Anthony Palumbo |
23 | Embodiment of Agonies | Creature Demon | 0/0 | Igor Kieryluk |
24 | Knight of the Ebon Legion | Creature Vampire Knight | 1/2 | Alex Konstad |
25 | Legion's End | Sorcery | David Palumbo |
26 | Leyline of the Void | Enchantment | Noah Bradley |
27 | Rotting Regisaur | Creature Zombie Dinosaur | 7/6 | Randy Vargas |
28 | Scheming Symmetry | Sorcery | Seb McKinnon |
29 | Sorin, Imperious Bloodlord | Legendary Planeswalker Sorin | 4 | Chase Stone |
30 | Vilis, Broker of Blood | Legendary Creature Demon | 8/8 | Tyler Jacobson |
31 | Cavalier of Flame | Creature Elemental Knight | 6/5 | Wesley Burt |
32 | Chandra, Acolyte of Flame | Legendary Planeswalker Chandra | 4 | Anna Steinbauer |
33 | Chandra, Awakened Inferno | Legendary Planeswalker Chandra | 6 | Chris Rahn |
34 | Chandra's Regulator | Legendary Artifact | Eric Deschamps |
35 | Drakuseth, Maw of Flames | Legendary Creature Dragon | 7/7 | Grzegorz Rutkowski |
36 | Glint-Horn Buccaneer | Creature Minotaur Pirate | 2/4 | Zack Stella |
37 | Leyline of Combustion | Enchantment | Noah Bradley |
38 | Marauding Raptor | Creature Dinosaur | 2/3 | Bayard Wu |
39 | Repeated Reverberation | Instant | Izzy |
40 | Thunderkin Awakener | Creature Elemental Shaman | 1/2 | Yongjae Choi |
41 | Cavalier of Thorns | Creature Elemental Knight | 5/6 | Jehan Choo |
42 | Elvish Reclaimer | Creature Elf Warrior | 1/2 | Victor Adame Minguez |
43 | Gargos, Vicious Watcher | Legendary Creature Hydra | 8/7 | Mathias Kollros |
44 | Leyline of Abundance | Enchantment | Noah Bradley |
45 | Nightpack Ambusher | Creature Wolf | 4/4 | Dan Scott |
46 | Shared Summons | Instant | Aaron Miller |
47 | Shifting Ceratops | Creature Dinosaur | 5/4 | Izzy |
48 | Vivien, Arkbow Ranger | Legendary Planeswalker Vivien | 4 | Yongjae Choi |
49 | Voracious Hydra | Creature Hydra | 0/1 | Wayne Reynolds |
50 | Wakeroot Elemental | Creature Elemental | 5/5 | Filip Burburan |
51 | Kaalia, Zenith Seeker | Legendary Creature Human Cleric | 3/3 | Yongjae Choi |
52 | Kethis, the Hidden Hand | Legendary Creature Elf Advisor | 3/4 | Yongjae Choi |
53 | Kykar, Wind's Fury | Legendary Creature Bird Wizard | 3/3 | G-host Lee |
54 | Omnath, Locus of the Roil | Legendary Creature Elemental | 3/3 | Lius Lasahido |
55 | Yarok, the Desecrated | Legendary Creature Elemental Horror | 3/5 | Daarken |
56 | Bag of Holding | Artifact | Dmitry Burmak |
57 | Golos, Tireless Pilgrim | Legendary Artifact Creature Scout | 3/5 | Joseph Meehan |
58 | Grafdigger's Cage | Artifact | Daniel Ljunggren |
59 | Icon of Ancestry | Artifact | Chris Seaman |
60 | Mystic Forge | Artifact | Titus Lunter |
61 | Steel Overseer | Artifact Creature Construct | 1/1 | Chris Rahn |
62 | Field of the Dead | Land | Kev Walker |
63 | Lotus Field | Land | John Avon |
64 | Temple of Epiphany | Land | Adam Paquette |
65 | Temple of Malady | Land | Titus Lunter |
66 | Temple of Mystery | Land | Piotr Dura |
67 | Temple of Silence | Land | Adam Paquette |
68 | Temple of Triumph | Land | Piotr Dura |
69 | Nicol Bolas, Dragon-God | Legendary Planeswalker Bolas | 4 | Raymond Swanland |
70 | Fblthp, the Lost | Legendary Creature Homunculus | 1/1 | Jesper Ejsing |
71 | Mobilized District | Land | Jedd Chevrier |
72 | Skarrgan Hellkite | Creature Dragon | 4/4 | Svetlin Velinov |
73 | Bedeck / Bedazzle | Instant | Randy Vargas |
74 | Benthic Biomancer | Creature Merfolk Wizard Mutant | 1/1 | Daarken |
75 | Gutterbones | Creature Skeleton Warrior | 2/1 | Grzegorz Rutkowski |
76 | Incubation Druid | Creature Elf Druid | 0/2 | Daniel Ljunggren |
77 | Aurelia, Exemplar of Justice | Legendary Creature Angel | 2/5 | Chris Rahn |
78 | Doom Whisperer | Creature Nightmare Demon | 6/6 | Vincent Proce |
79 | Assassin's Trophy | Instant | Seb McKinnon |
80 | Risk Factor | Instant | Chris Seaman |
81 | Niv-Mizzet, Parun | Legendary Creature Dragon Wizard | 5/5 | Svetlin Velinov |
82 | Knight of Autumn | Creature Dryad Knight | 2/1 | Ryan Pancoast |
83 | Chromatic Lantern | Artifact | Jung Park |
84 | Runaway Steam-Kin | Creature Elemental | 1/1 | Jason Felix |
85 | Experimental Frenzy | Enchantment | Simon Dominic |
86 | Ionize | Instant | Chase Stone |
87 | Vivien Reid | Legendary Planeswalker Vivien | 5 | Anna Steinbauer |
88 | Resplendent Angel | Creature Angel | 3/3 | Volkan Baga |
89 | Banefire | Sorcery | Raymond Swanland |
90 | Cleansing Nova | Sorcery | Noah Bradley |
91 | Thorn Lieutenant | Creature Elf Warrior | 2/3 | Uriah Voth |
92 | Death Baron | Creature Zombie Wizard | 2/2 | Nils Hamm |
93 | Sai, Master Thopterist | Legendary Creature Human Artificer | 1/4 | Adam Paquette |
94 | Elvish Clancaller | Creature Elf Druid | 1/1 | Matt Stewart |
95 | Supreme Phantom | Creature Spirit | 1/3 | Robbie Trevino |
96 | Remorseful Cleric | Creature Spirit Cleric | 2/1 | Grzegorz Rutkowski |
97 | Gigantosaurus | Creature Dinosaur | 10/10 | Jonathan Kuo |
98 | Leonin Warleader | Creature Cat Soldier | 4/4 | Jakub Kasper |
99 | Goblin Trashmaster | Creature Goblin Warrior | 3/3 | Jakub Kasper |
100 | Goreclaw, Terror of Qal Sisma | Legendary Creature Bear | 4/3 | Svetlin Velinov |
101 | Demanding Dragon | Creature Dragon | 5/5 | Chris Rahn |
102 | Karn, Scion of Urza | Legendary Planeswalker Karn | 5 | Chase Stone |
103 | History of Benalia | Enchantment Saga | Noah Bradley |
104 | Lyra Dawnbringer | Legendary Creature Angel | 5/5 | Chris Rahn |
105 | Sulfur Falls | Land | Cliff Childs |
106 | Woodland Cemetery | Land | Christine Choi |
107 | Clifftop Retreat | Land | Christine Choi |
108 | Isolated Chapel | Land | Richard Wright |
109 | Hinterland Harbor | Land | Daniel Ljunggren |
110 | Goblin Chainwhirler | Creature Goblin Warrior | 3/3 | Svetlin Velinov |
111 | Shalai, Voice of Plenty | Legendary Creature Angel | 3/4 | Victor Adame Minguez |
112 | Helm of the Host | Legendary Artifact Equipment | Igor Kieryluk |
113 | Benalish Marshal | Creature Human Knight | 3/3 | Mark Zug |
114 | Steel Leaf Champion | Creature Elf Knight | 5/4 | Chris Rahn |
115 | Tempest Djinn | Creature Djinn | 0/4 | Zezhou Chen |
116 | Gilded Lotus | Artifact | Volkan Baga |
117 | Cabal Stronghold | Land | Dimitar Marinski |
118 | Blackblade Reforged | Legendary Artifact Equipment | Chris Rahn |
119 | Siege-Gang Commander | Creature Goblin | 2/2 | Aaron Miller |
120 | Marwyn, the Nurturer | Legendary Creature Elf Druid | 1/1 | Chris Rahn |
121 | The Antiquities War | Enchantment Saga | Mark Tedin |
122 | Forebear's Blade | Artifact Equipment | Scott Murphy |
123 | Squee, the Immortal | Legendary Creature Goblin | 2/1 | Svetlin Velinov |
124 | Rekindling Phoenix | Creature Phoenix | 4/3 | Jason Rainville |
125 | The Immortal Sun | Legendary Artifact | Kieran Yanner |
126 | Zacama, Primal Calamity | Legendary Creature Elder Dinosaur | 9/9 | Jaime Jones |
127 | Jadelight Ranger | Creature Merfolk Scout Ranger | 2/1 | Jason Rainville |
128 | Ghalta, Primal Hunger | Legendary Creature Elder Dinosaur | 12/12 | Chase Stone |
129 | Wayward Swordtooth | Creature Dinosaur | 5/5 | Chris Rahn |
130 | Etali, Primal Storm | Legendary Creature Elder Dinosaur | 6/6 | Raymond Swanland |
131 | Tendershoot Dryad | Creature Dryad | 2/2 | Yongjae Choi |
132 | Warkite Marauder | Creature Human Pirate | 2/1 | Victor Adame Minguez |
133 | Radiant Destiny | Enchantment | Emrah Elmasli |
134 | Dire Fleet Daredevil | Creature Human Pirate | 2/1 | Zoltan Boros |
135 | Nezahal, Primal Tide | Legendary Creature Elder Dinosaur | 7/7 | Sam Burley |
136 | Path of Discovery | Enchantment | Howard Lyon |
137 | Arch of Orazca | Land | Titus Lunter |
138 | Mastermind's Acquisition | Sorcery | Svetlin Velinov |
139 | World Shaper | Creature Merfolk Shaman | 3/3 | Raymond Swanland |
140 | Zetalpa, Primal Dawn | Legendary Creature Elder Dinosaur | 4/8 | Chris Rallis |
141 | Deeproot Elite | Creature Merfolk Warrior | 1/1 | Winona Nelson |
142 | Dire Fleet Poisoner | Creature Human Pirate | 2/2 | Ben Maier |
143 | Blood Sun | Enchantment | Emrah Elmasli |
144 | Silent Gravestone | Artifact | Suzanne Helmigh |
145 | Slaughter the Strong | Sorcery | Randy Vargas |
146 | Tetzimoc, Primal Death | Legendary Creature Elder Dinosaur | 6/6 | Zack Stella |
147 | Vona's Hunger | Instant | Zack Stella |
148 | Seafloor Oracle | Creature Merfolk Wizard | 2/3 | Simon Dominic |
149 | Admiral's Order | Instant | Slawomir Maniak |
150 | Siegehorn Ceratops | Creature Dinosaur | 2/2 | Filip Burburan |
151 | Tilonalli's Summoner | Creature Human Shaman | 1/1 | Lius Lasahido |
152 | Silverclad Ferocidons | Creature Dinosaur | 8/5 | Simon Dominic |
153 | Carnage Tyrant | Creature Dinosaur | 7/6 | Yeong Hao Han |
154 | Vraska, Relic Seeker | Legendary Planeswalker Vraska | 6 | Chris Rahn |
155 | Star of Extinction | Sorcery | Chris Rahn |
156 | Vraska's Contempt | Instant | Clint Cearley |
157 | Settle the Wreckage | Instant | Dimitar Marinski |
158 | Drowned Catacomb | Land | Jung Park |
159 | Sunpetal Grove | Land | Dimitar Marinski |
160 | Glacial Fortress | Land | James Paick |
161 | Dragonskull Summit | Land | Alayna Danner |
162 | Rootbound Crag | Land | Grzegorz Rutkowski |
163 | Vanquisher's Banner | Artifact | Milivoj Ceran |
164 | Ashes of the Abhorrent | Enchantment | Daarken |
165 | Sorcerous Spyglass | Artifact | Kieran Yanner |
166 | Tocatli Honor Guard | Creature Human Soldier | 1/3 | Sara Winters |
167 | Ripjaw Raptor | Creature Dinosaur | 4/5 | Ryan Pancoast |
168 | Shapers' Sanctuary | Enchantment | Zezhou Chen |
169 | Deathgorge Scavenger | Creature Dinosaur | 3/2 | Tyler Jacobson |
170 | Sunbird's Invocation | Enchantment | Christine Choi |
171 | Regisaur Alpha | Creature Dinosaur | 4/4 | Jonathan Kuo |
172 | Sanctum Seeker | Creature Vampire Knight | 3/4 | Volkan Baga |
173 | River's Rebuke | Sorcery | Raymond Swanland |
174 | Mavren Fein, Dusk Apostle | Legendary Creature Vampire Cleric | 2/2 | Daarken |
175 | Kinjalli's Sunwing | Creature Dinosaur | 2/3 | Simon Dominic |
176 | Revel in Riches | Enchantment | Eric Deschamps |
177 | Deadeye Tracker | Creature Human Pirate | 1/1 | Deruchenko Alexander |
178 | Deeproot Champion | Creature Merfolk Shaman | 1/1 | Raymond Swanland |
179 | Spell Swindle | Instant | Victor Adame Minguez |
180 | Kopala, Warden of Waves | Legendary Creature Merfolk Wizard | 2/2 | Magali Villeneuve |
181 | Herald of Secret Streams | Creature Merfolk Warrior | 2/3 | Sara Winters |
182 | Sword-Point Diplomacy | Sorcery | Eric Deschamps |
183 | Arcane Adaptation | Enchantment | Mark Behm |
184 | Captain Lannery Storm | Legendary Creature Human Pirate | 2/2 | Chris Rallis |
185 | Entrancing Melody | Sorcery | Winona Nelson |
186 | Acclaimed Contender | Creature Human Knight | 3/3 | David Gaillet |
187 | Charming Prince | Creature Human Noble | 2/2 | Randy Vargas |
188 | The Circle of Loyalty | Legendary Artifact | Bastien L. Deharme |
189 | Giant Killer | Creature Human Peasant | 1/2 | Jesper Ejsing |
190 | Happily Ever After | Enchantment | Matt Stewart |
191 | Harmonious Archon | Creature Archon | 4/5 | Anastasia Ovchinnikova |
192 | Hushbringer | Creature Faerie | 1/2 | Bastien L. Deharme |
193 | Linden, the Steadfast Queen | Legendary Creature Human Noble | 3/3 | Ryan Pancoast |
194 | Realm-Cloaked Giant | Creature Giant | 7/7 | Adam Paquette |
195 | Worthy Knight | Creature Human Knight | 2/2 | Yongjae Choi |
196 | Brazen Borrower | Creature Faerie Rogue | 3/1 | Eric Deschamps |
197 | Emry, Lurker of the Loch | Legendary Creature Merfolk Wizard | 1/2 | Livia Prima |
198 | Fae of Wishes | Creature Faerie Wizard | 1/4 | Magali Villeneuve |
199 | Folio of Fancies | Artifact | Colin Boyer |
200 | Gadwick, the Wizened | Legendary Creature Human Wizard | 3/3 | Colin Boyer |
201 | The Magic Mirror | Legendary Artifact | Anastasia Ovchinnikova |
202 | Midnight Clock | Artifact | Alexander Forssberg |
203 | Mirrormade | Enchantment | Volkan Baga |
204 | Stolen by the Fae | Sorcery | Ryan Alexander Lee |
205 | Vantress Gargoyle | Artifact Creature Gargoyle | 5/4 | Cristi Balanescu |
206 | Ayara, First of Locthwain | Legendary Creature Elf Noble | 2/3 | Ryan Pancoast |
207 | Blacklance Paragon | Creature Human Knight | 3/1 | Victor Adame Minguez |
208 | The Cauldron of Eternity | Legendary Artifact | Tomasz Jedruszek |
209 | Clackbridge Troll | Creature Troll | 8/8 | Svetlin Velinov |
210 | Murderous Rider | Creature Zombie Knight | 2/3 | Josh Hass |
211 | Oathsworn Knight | Creature Human Knight | 0/0 | Svetlin Velinov |
212 | Piper of the Swarm | Creature Human Warlock | 1/3 | Irina Nordsol |
213 | Rankle, Master of Pranks | Legendary Creature Faerie Rogue | 3/3 | Dmitry Burmak |
214 | Wishclaw Talisman | Artifact | Daarken |
215 | Witch's Vengeance | Sorcery | Titus Lunter |
216 | Bonecrusher Giant | Creature Giant | 4/3 | Victor Adame Minguez |
217 | Embercleave | Legendary Artifact Equipment | Joe Slucher |
218 | Fervent Champion | Creature Human Knight | 1/1 | Steve Argyle |
219 | Fires of Invention | Enchantment | Stanton Feng |
220 | Irencrag Feat | Sorcery | Yongjae Choi |
221 | Irencrag Pyromancer | Creature Human Wizard | 0/4 | Jason Rainville |
222 | Opportunistic Dragon | Creature Dragon | 4/3 | Chris Rahn |
223 | Robber of the Rich | Creature Human Archer Rogue | 2/2 | Paul Scott Canavan |
224 | Sundering Stroke | Sorcery | Stanton Feng |
225 | Torbran, Thane of Red Fell | Legendary Creature Dwarf Noble | 2/4 | Grzegorz Rutkowski |
226 | Feasting Troll King | Creature Troll Noble | 7/6 | Nicholas Gregory |
227 | Gilded Goose | Creature Bird | 0/2 | Lindsey Look |
228 | The Great Henge | Legendary Artifact | Adam Paquette |
229 | Lovestruck Beast | Creature Beast Noble | 5/5 | Kev Walker |
230 | Once Upon a Time | Instant | Matt Stewart |
231 | Questing Beast | Legendary Creature Beast | 4/4 | Igor Kieryluk |
232 | Return of the Wildspeaker | Instant | Chris Rallis |
233 | Wicked Wolf | Creature Wolf | 3/3 | Tomasz Jedruszek |
234 | Wildborn Preserver | Creature Elf Archer | 2/2 | Lius Lasahido |
235 | Yorvo, Lord of Garenbrig | Legendary Creature Giant Noble | 0/0 | Zack Stella |
236 | Dance of the Manse | Sorcery | Yeong Hao Han |
237 | Doom Foretold | Enchantment | Daniel Ljunggren |
238 | Escape to the Wilds | Sorcery | Cristi Balanescu |
239 | Faeburrow Elder | Creature Treefolk Druid | 0/0 | Raoul Vitale |
240 | Garruk, Cursed Huntsman | Legendary Planeswalker Garruk | 5 | Eric Deschamps |
241 | Lochmere Serpent | Creature Serpent | 7/7 | Sam Burley |
242 | Oko, Thief of Crowns | Legendary Planeswalker Oko | 4 | Yongjae Choi |
243 | Outlaws' Merriment | Enchantment | Suzanne Helmigh |
244 | The Royal Scions | Legendary Planeswalker Will Rowan | 5 | Paul Scott Canavan |
245 | Stormfist Crusader | Creature Human Knight | 2/2 | Chris Rallis |
246 | Sorcerous Spyglass | Artifact | Aaron Miller |
247 | Stonecoil Serpent | Artifact Creature Snake | 0/0 | Mark Poole |
248 | Castle Ardenvale | Land | Volkan Baga |
249 | Castle Embereth | Land | Jaime Jones |
250 | Castle Garenbrig | Land | Adam Paquette |
251 | Castle Locthwain | Land | Titus Lunter |
252 | Castle Vantress | Land | John Avon |
253 | Fabled Passage | Land | Howard Lyon |
254 | Arclight Phoenix | Creature Phoenix | 3/2 | Slawomir Maniak |
255 | Steam Vents | Land Island Mountain | Jonas De Ro |
256 | Watery Grave | Land Island Swamp | Cliff Childs |
257 | Sacred Foundry | Land Mountain Plains | Adam Paquette |
258 | Overgrown Tomb | Land Swamp Forest | Yeong Hao Han |
259 | Temple Garden | Land Forest Plains | Titus Lunter |
260 | Thief of Sanity | Creature Specter | 2/2 | Igor Kieryluk |
261 | Midnight Reaper | Creature Zombie Knight | 3/2 | Sidharth Chaturvedi |
262 | Beast Whisperer | Creature Elf Druid | 2/3 | Matt Stewart |
263 | Expansion / Explosion | Instant | Deruchenko Alexander |
264 | Hydroid Krasis | Creature Jellyfish Hydra Beast | 0/0 | Jason Felix |
265 | Kaya, Orzhov Usurper | Legendary Planeswalker Kaya | 3 | Yongjae Choi |
266 | Seraph of the Scales | Creature Angel | 4/3 | Magali Villeneuve |
267 | Breeding Pool | Land Forest Island | Jenn Ravenna |
268 | Blood Crypt | Land Swamp Mountain | Adam Paquette |
269 | Smothering Tithe | Enchantment | Mark Behm |
270 | Stomping Ground | Land Mountain Forest | James Paick |
271 | Godless Shrine | Land Plains Swamp | Jenn Ravenna |
272 | Hallowed Fountain | Land Plains Island | Jedd Chevrier |
273 | Bedevil | Instant | Seb McKinnon |
274 | Judith, the Scourge Diva | Legendary Creature Human Shaman | 2/2 | Wesley Burt |
275 | Deputy of Detention | Creature Vedalken Wizard | 1/3 | G-host Lee |
276 | Growth-Chamber Guardian | Creature Elf Crab Warrior | 2/2 | Bram Sels |
277 | Kaya's Wrath | Sorcery | Victor Adame Minguez |
278 | Electrodominance | Instant | Dmitry Burmak |
279 | Tithe Taker | Creature Human Soldier | 2/1 | Aaron Miller |
280 | Gruul Spellbreaker | Creature Ogre Warrior | 3/3 | Zoltan Boros |
281 | Hero of Precinct One | Creature Human Warrior | 2/2 | Bram Sels |
282 | Priest of Forgotten Gods | Creature Human Cleric | 1/2 | Zack Stella |
283 | Plaza of Harmony | Land | Jedd Chevrier |
284 | Cindervines | Enchantment | Mark Behm |
286 | Teysa Karlov | Legendary Creature Human Advisor | 2/4 | Magali Villeneuve |
287 | Gideon Blackblade | Legendary Planeswalker Gideon | 4 | Viktor Titov |
288 | Finale of Revelation | Sorcery | Johann Bodin |
289 | Finale of Eternity | Sorcery | Daarken |
290 | Finale of Devastation | Sorcery | Bayard Wu |
291 | Tomik, Distinguished Advokist | Legendary Creature Human Advisor | 2/3 | Johannes Voss |
292 | Vivien, Champion of the Wilds | Legendary Planeswalker Vivien | 4 | Magali Villeneuve |
293 | Time Wipe | Sorcery | Svetlin Velinov |
294 | Enter the God-Eternals | Sorcery | Daniel Ljunggren |
295 | Commence the Endgame | Instant | Noah Bradley |
296 | Dreadhorde Invasion | Enchantment | Stanton Feng |
297 | Dreadhorde Arcanist | Creature Zombie Wizard | 1/3 | G-host Lee |
298 | Krenko, Tin Street Kingpin | Legendary Creature Goblin | 1/2 | Mark Behm |
299 | Mizzium Tank | Artifact Vehicle | 3/2 | Wayne Reynolds |
300 | Chandra, Fire Artisan | Legendary Planeswalker Chandra | 4 | Yongjae Choi |
301 | Nissa, Who Shakes the World | Legendary Planeswalker Nissa | 5 | Chris Rallis |
302 | Soul Diviner | Creature Zombie Wizard | 2/3 | Randy Vargas |
303 | Widespread Brutality | Sorcery | Victor Adame Minguez |
304 | Dreadhorde Butcher | Creature Zombie Warrior | 1/1 | Piotr Dura |
305 | Living Twister | Creature Elemental | 2/5 | James Paick |
306 | Tolsimir, Friend to Wolves | Legendary Creature Elf Scout | 3/3 | Ryan Pancoast |
307 | Oath of Kaya | Legendary Enchantment | Wesley Burt |
308 | Storrev, Devkarin Lich | Legendary Creature Zombie Elf Wizard | 5/4 | Igor Kieryluk |
309 | Solar Blaze | Sorcery | Adam Paquette |
310 | Teferi, Time Raveler | Legendary Planeswalker Teferi | 4 | Chris Rallis |
311 | Ajani, the Greathearted | Legendary Planeswalker Ajani | 5 | Victor Adame Minguez |
312 | Sorin, Vengeful Bloodlord | Legendary Planeswalker Sorin | 4 | Tommy Arnold |
313 | Ral, Storm Conduit | Legendary Planeswalker Ral | 4 | Wesley Burt |
314 | Ugin, the Ineffable | Legendary Planeswalker Ugin | 4 | Daarken |
315 | Karn's Bastion | Land | Adam Paquette |
316 | Spark Double | Creature Illusion | 0/0 | Eric Deschamps |
317 | The Elderspell | Sorcery | Daarken |
318 | Jace, Wielder of Mysteries | Legendary Planeswalker Jace | 4 | Anna Steinbauer |
319 | Archon of Sun's Grace | Creature Archon | 3/4 | Matt Stewart |
320 | Eidolon of Obstruction | Enchantment Creature Spirit | 2/1 | Jason Rainville |
321 | Elspeth Conquers Death | Enchantment Saga | Ryan Yee |
322 | Elspeth, Sun's Nemesis | Legendary Planeswalker Elspeth | 5 | Livia Prima |
323 | Heliod, Sun-Crowned | Legendary Enchantment Creature God | 5/5 | Lius Lasahido |
324 | Heliod's Intervention | Instant | Daarken |
325 | Idyllic Tutor | Sorcery | Jaime Jones |
326 | Shatter the Sky | Sorcery | Bayard Wu |
327 | Taranika, Akroan Veteran | Legendary Creature Human Soldier | 3/3 | Eric Deschamps |
328 | Ashiok's Erasure | Enchantment | Zezhou Chen |
329 | Kiora Bests the Sea God | Enchantment Saga | Victor Adame Minguez |
330 | Nadir Kraken | Creature Kraken | 2/3 | Dan Scott |
331 | Protean Thaumaturge | Creature Human Wizard | 1/1 | Izzy |
332 | Thassa, Deep-Dwelling | Legendary Enchantment Creature God | 6/5 | Zack Stella |
333 | Thassa's Intervention | Instant | Zack Stella |
334 | Thassa's Oracle | Creature Merfolk Wizard | 1/3 | Jesper Ejsing |
335 | Thryx, the Sudden Storm | Legendary Creature Elemental Giant | 4/5 | Mathias Kollros |
336 | Wavebreak Hippocamp | Enchantment Creature Horse Fish | 2/2 | Caio Monteiro |
337 | Aphemia, the Cacophony | Legendary Enchantment Creature Harpy | 2/1 | Lucas Graciano |
338 | Eat to Extinction | Instant | Vincent Proce |
339 | Erebos, Bleak-Hearted | Legendary Enchantment Creature God | 5/6 | Chase Stone |
340 | Erebos's Intervention | Instant | Mathias Kollros |
341 | Gravebreaker Lamia | Enchantment Creature Snake Lamia | 4/4 | Lius Lasahido |
342 | Nightmare Shepherd | Enchantment Creature Demon | 4/4 | Tyler Jacobson |
343 | Treacherous Blessing | Enchantment | Marco Teixeira |
344 | Tymaret Calls the Dead | Enchantment Saga | Vincent Proce |
345 | Woe Strider | Creature Horror | 3/2 | John Thacker |
346 | The Akroan War | Enchantment Saga | Steven Belledin |
347 | Ox of Agonas | Creature Ox | 4/2 | Lie Setiawan |
348 | Phoenix of Ash | Creature Phoenix | 2/2 | Svetlin Velinov |
349 | Purphoros, Bronze-Blooded | Legendary Enchantment Creature God | 7/6 | Eric Deschamps |
350 | Purphoros's Intervention | Sorcery | Aleksi Briclot |
351 | Storm Herald | Creature Human Shaman | 3/2 | Aleksi Briclot |
352 | Storm's Wrath | Sorcery | Yeong Hao Han |
353 | Tectonic Giant | Creature Elemental Giant | 3/4 | Slawomir Maniak |
354 | Underworld Breach | Enchantment | Lie Setiawan |
355 | Arasta of the Endless Web | Legendary Enchantment Creature Spider | 3/5 | Sam Rowan |
356 | Dryad of the Ilysian Grove | Enchantment Creature Nymph Dryad | 2/4 | Scott Murphy |
357 | The First Iroan Games | Enchantment Saga | Noah Bradley |
358 | Mantle of the Wolf | Enchantment Aura | Simon Dominic |
359 | Nessian Boar | Creature Boar | 10/6 | Zoltan Boros |
360 | Nylea, Keen-Eyed | Legendary Enchantment Creature God | 5/6 | Chris Rahn |
361 | Nylea's Intervention | Sorcery | Zezhou Chen |
362 | Nyxbloom Ancient | Enchantment Creature Elemental | 5/5 | Filip Burburan |
363 | Setessan Champion | Creature Human Warrior | 1/3 | Emrah Elmasli |
364 | Allure of the Unknown | Sorcery | Seb McKinnon |
365 | Ashiok, Nightmare Muse | Legendary Planeswalker Ashiok | 5 | Raymond Swanland |
366 | Atris, Oracle of Half-Truths | Legendary Creature Human Advisor | 3/2 | Bastien L. Deharme |
367 | Bronzehide Lion | Creature Cat | 3/3 | Alayna Danner |
368 | Calix, Destiny's Hand | Legendary Planeswalker Calix | 4 | Magali Villeneuve |
369 | Dalakos, Crafter of Wonders | Legendary Creature Merfolk Artificer | 2/4 | Ryan Pancoast |
370 | Dream Trawler | Creature Sphinx | 3/5 | Jesper Ejsing |
371 | Enigmatic Incarnation | Enchantment | PINDURSKI |
372 | Gallia of the Endless Dance | Legendary Creature Satyr | 2/2 | Johannes Voss |
373 | Haktos the Unscarred | Legendary Creature Human Warrior | 6/1 | Ryan Pancoast |
374 | Klothys, God of Destiny | Legendary Enchantment Creature God | 4/5 | Magali Villeneuve |
375 | Kroxa, Titan of Death's Hunger | Legendary Creature Elder Giant | 6/6 | Vincent Proce |
376 | Kunoros, Hound of Athreos | Legendary Creature Dog | 3/3 | Zezhou Chen |
377 | Polukranos, Unchained | Legendary Creature Zombie Hydra | 0/0 | Chris Rahn |
378 | Uro, Titan of Nature's Wrath | Legendary Creature Elder Giant | 6/6 | Vincent Proce |
379 | Nyx Lotus | Legendary Artifact | Raoul Vitale |
380 | Shadowspear | Legendary Artifact Equipment | Yeong Hao Han |
381 | Labyrinth of Skophos | Land | Jonas De Ro |
382 | Temple of Abandon | Land | Adam Paquette |
383 | Temple of Deceit | Land | Jonas De Ro |
384 | Temple of Enlightenment | Land | Piotr Dura |
385 | Temple of Malice | Land | Jonas De Ro |
386 | Temple of Plenty | Land | Chris Ostrowski |
387 | Anguished Unmaking | Instant | Wesley Burt |
388 | Aven Mindcensor | Creature Bird Wizard | 2/1 | Eric Deschamps |
389 | Clever Impersonator | Creature Shapeshifter | 0/0 | Slawomir Maniak |
390 | Combustible Gearhulk | Artifact Creature Construct | 6/6 | Daarken |
392 | Eerie Interlude | Instant | Svetlin Velinov |
393 | Heroic Intervention | Instant | James Ryman |
394 | In Garruk's Wake | Sorcery | Chase Stone |
395 | Mirage Mirror | Artifact | Craig J Spearing |
396 | Noxious Gearhulk | Artifact Creature Construct | 5/4 | Lius Lasahido |
397 | Pull from Tomorrow | Instant | Sara Winters |
398 | Sidisi, Undead Vizier | Legendary Creature Zombie Naga | 4/6 | Min Yum |
399 | Soul of New Phyrexia | Artifact Creature Phyrexian Avatar | 6/6 | Daarken |
400 | Sword of the Animist | Legendary Artifact Equipment | Daniel Ljunggren |
401 | Zendikar Resurgent | Enchantment | Chris Rallis |
402 | Biogenic Ooze | Creature Ooze | 2/2 | Lake Hurwitz |
403 | Blast Zone | Land | Chris Ostrowski |
404 | Bolas's Citadel | Legendary Artifact | Jonas De Ro |
405 | Dawn of Hope | Enchantment | Sung Choi |
406 | Deafening Clarion | Sorcery | Adam Paquette |
407 | Divine Visitation | Enchantment | Victor Adame Minguez |
408 | Feather, the Redeemed | Legendary Creature Angel | 3/4 | Wayne Reynolds |
409 | Guardian Project | Enchantment | Chris Rallis |
410 | Karn, the Great Creator | Legendary Planeswalker Karn | 5 | Wisnu Tan |
411 | Legion Warboss | Creature Goblin Soldier | 2/2 | Alex Konstad |
412 | Liliana, Dreadhorde General | Legendary Planeswalker Liliana | 6 | Chris Rallis |
413 | Mass Manipulation | Sorcery | Anthony Palumbo |
414 | Mausoleum Secrets | Instant | Adam Paquette |
415 | Mission Briefing | Instant | Matt Stewart |
416 | Narset's Reversal | Instant | Viktor Titov |
417 | Pelt Collector | Creature Elf Warrior | 1/1 | Zoltan Boros |
418 | Quasiduplicate | Sorcery | Dmitry Burmak |
419 | Ritual of Soot | Sorcery | Dimitar Marinski |
420 | Tajic, Legion's Edge | Legendary Creature Human Soldier | 3/2 | Anthony Palumbo |
421 | Tamiyo, Collector of Tales | Legendary Planeswalker Tamiyo | 5 | Chase Stone |
422 | Unmoored Ego | Sorcery | Volkan Baga |
423 | Venerated Loxodon | Creature Elephant Cleric | 4/4 | Zack Stella |
424 | Vraska, Golgari Queen | Legendary Planeswalker Vraska | 4 | Magali Villeneuve |
425 | Cubwarden | Creature Cat | 3/5 | Kekai Kotaki |
426 | Drannith Magistrate | Creature Human Wizard | 1/3 | Kieran Yanner |
427 | Lavabrink Venturer | Creature Human Soldier | 3/3 | Zoltan Boros |
428 | Luminous Broodmoth | Creature Insect | 3/4 | Lie Setiawan |
429 | Mythos of Snapdax | Sorcery | Seb McKinnon |
430 | Mythos of Illuna | Sorcery | Seb McKinnon |
431 | Sea-Dasher Octopus | Creature Octopus | 2/2 | Chris Seaman |
432 | Shark Typhoon | Enchantment | Caio Monteiro |
433 | Voracious Greatshark | Creature Shark | 5/4 | Mathias Kollros |
434 | Dirge Bat | Creature Bat | 3/3 | Paul Scott Canavan |
435 | Extinction Event | Sorcery | Filip Burburan |
436 | Hunted Nightmare | Creature Nightmare | 4/5 | Antonio Josι Manzanedo |
437 | Mythos of Nethroi | Instant | Seb McKinnon |
438 | Everquill Phoenix | Creature Phoenix | 4/4 | Lie Setiawan |
439 | Lukka, Coppercoat Outcast | Legendary Planeswalker Lukka | 5 | Chris Rallis |
440 | Mythos of Vadrok | Sorcery | Seb McKinnon |
441 | Unpredictable Cyclone | Enchantment | Noah Bradley |
442 | Yidaro, Wandering Monster | Legendary Creature Dinosaur Turtle | 8/8 | Jesper Ejsing |
443 | Colossification | Enchantment Aura | Johan Grenier |
444 | Gemrazer | Creature Beast | 4/4 | Svetlin Velinov |
445 | Kogla, the Titan Ape | Legendary Creature Ape | 7/6 | Chris Rahn |
446 | Mythos of Brokkos | Sorcery | Seb McKinnon |
447 | Vivien, Monsters' Advocate | Legendary Planeswalker Vivien | 3 | Lius Lasahido |
448 | Brokkos, Apex of Forever | Legendary Creature Nightmare Beast Elemental | 6/6 | Filip Burburan |
449 | Chevill, Bane of Monsters | Legendary Creature Human Rogue | 1/3 | Yongjae Choi |
450 | Death's Oasis | Enchantment | Grzegorz Rutkowski |
451 | Eerie Ultimatum | Sorcery | Jason A. Engle |
452 | Emergent Ultimatum | Sorcery | Zack Stella |
453 | Frondland Felidar | Creature Cat Beast | 3/5 | Steve Prescott |
454 | General Kudro of Drannith | Legendary Creature Human Soldier | 3/3 | Ryan Pancoast |
455 | Genesis Ultimatum | Sorcery | Jason Rainville |
456 | Illuna, Apex of Wishes | Legendary Creature Beast Elemental Dinosaur | 6/6 | Chris Rahn |
457 | Inspired Ultimatum | Sorcery | Tyler Jacobson |
458 | Kinnan, Bonder Prodigy | Legendary Creature Human Druid | 2/2 | Jason Rainville |
459 | Labyrinth Raptor | Creature Nightmare Dinosaur | 2/2 | Daarken |
460 | Narset of the Ancient Way | Legendary Planeswalker Narset | 4 | Yongjae Choi |
461 | Nethroi, Apex of Death | Legendary Creature Cat Nightmare Beast | 5/5 | Slawomir Maniak |
462 | Offspring's Revenge | Enchantment | Daarken |
463 | Quartzwood Crasher | Creature Dinosaur Beast | 6/6 | Antonio Josι Manzanedo |
464 | Rielle, the Everwise | Legendary Creature Human Wizard | 0/3 | Yongjae Choi |
465 | Ruinous Ultimatum | Sorcery | Chase Stone |
466 | Skycat Sovereign | Creature Elemental Cat | 1/1 | Slawomir Maniak |
467 | Slitherwisp | Creature Elemental Nightmare | 3/2 | Yigit Koroglu |
468 | Snapdax, Apex of the Hunt | Legendary Creature Dinosaur Cat Nightmare | 3/5 | Viktor Titov |
469 | Song of Creation | Enchantment | Noah Bradley |
470 | Titans' Nest | Enchantment | Cliff Childs |
471 | Vadrok, Apex of Thunder | Legendary Creature Elemental Dinosaur Cat | 3/3 | Zack Stella |
472 | Whirlwind of Thought | Enchantment | Bram Sels |
473 | Winota, Joiner of Forces | Legendary Creature Human Warrior | 4/4 | Magali Villeneuve |
474 | Fiend Artisan | Creature Nightmare | 1/1 | Yigit Koroglu |
475 | Gyruda, Doom of Depths | Legendary Creature Demon Kraken | 6/6 | Tyler Jacobson |
476 | Jegantha, the Wellspring | Legendary Creature Elemental Elk | 5/5 | Chris Rahn |
477 | Kaheera, the Orphanguard | Legendary Creature Cat Beast | 3/2 | Ryan Pancoast |
478 | Keruga, the Macrosage | Legendary Creature Dinosaur Hippo | 5/4 | Dan Scott |
479 | Lurrus of the Dream-Den | Legendary Creature Cat Nightmare | 3/2 | Slawomir Maniak |
480 | Lutri, the Spellchaser | Legendary Creature Elemental Otter | 3/2 | Lie Setiawan |
481 | Obosh, the Preypiercer | Legendary Creature Hellion Horror | 3/5 | Daarken |
482 | Umori, the Collector | Legendary Creature Ooze | 4/5 | Jehan Choo |
483 | Yorion, Sky Nomad | Legendary Creature Bird Serpent | 4/5 | Steven Belledin |
484 | Zirda, the Dawnwaker | Legendary Creature Elemental Fox | 3/3 | Jesper Ejsing |
485 | Crystalline Giant | Artifact Creature Giant | 3/3 | Jason Rainville |
486 | The Ozolith | Legendary Artifact | Sam Burley |
487 | Bonders' Enclave | Land | Cliff Childs |
488 | Indatha Triome | Land Plains Swamp Forest | Noah Bradley |
489 | Ketria Triome | Land Forest Island Mountain | Sam Burley |
490 | Raugrin Triome | Land Island Mountain Plains | Jonas De Ro |
491 | Savai Triome | Land Mountain Plains Swamp | Titus Lunter |
492 | Zagoth Triome | Land Swamp Forest Island | Eytan Zana |
493 | Spawn of Mayhem | Creature Demon | 4/4 | Victor Adame Minguez |
494 | Lifecrafter's Bestiary | Artifact | Izzy |
495 | Commit / Memory | Instant | Ryan Alexander Lee |
496 | Greenwarden of Murasa | Creature Elemental | 5/4 | Eric Deschamps |
497 | Imprisoned in the Moon | Enchantment Aura | Ryan Alexander Lee |
498 | Splendid Reclamation | Sorcery | Wesley Burt |
499 | Crux of Fate | Sorcery | Michael Komarck |
500 | Fumigate | Sorcery | Svetlin Velinov |
501 | Hardened Scales | Enchantment | Mark Winters |
502 | Utter End | Instant | Mark Winters |
503 | Villainous Wealth | Sorcery | Erica Yang |
504 | Chasm Skulker | Creature Squid Horror | 1/1 | Jack Wang |
505 | Runic Armasaur | Creature Dinosaur | 2/5 | Randy Vargas |
506 | Nissa, Voice of Zendikar | Legendary Planeswalker Nissa | 3 | Raymond Swanland |
507 | Managorger Hydra | Creature Hydra | 1/1 | Lucas Graciano |
508 | Twilight Prophet | Creature Vampire Cleric | 2/4 | Seb McKinnon |
509 | Verdant Sun's Avatar | Creature Dinosaur Avatar | 5/5 | Izzy |
510 | Ugin, the Spirit Dragon | Legendary Planeswalker Ugin | 7 | Raymond Swanland |
511 | Baneslayer Angel | Creature Angel | 5/5 | Greg Staples |
512 | Basri Ket | Legendary Planeswalker Basri | 3 | Kieran Yanner |
513 | Basri's Lieutenant | Creature Human Knight | 3/4 | Matt Stewart |
514 | Containment Priest | Creature Human Cleric | 2/2 | John Stanko |
515 | Glorious Anthem | Enchantment | Raymond Swanland |
516 | Idol of Endurance | Artifact | Kim Sokol |
517 | Mangara, the Diplomat | Legendary Creature Human Cleric | 2/4 | Howard Lyon |
518 | Nine Lives | Enchantment | Paul Scott Canavan |
519 | Pack Leader | Creature Dog | 2/2 | Rudy Siswanto |
520 | Runed Halo | Enchantment | Steve Prescott |
521 | Speaker of the Heavens | Creature Human Cleric | 1/1 | Randy Vargas |
522 | Barrin, Tolarian Archmage | Legendary Creature Human Wizard | 2/2 | Ryan Pancoast |
523 | Discontinuity | Instant | Volkan Baga |
524 | Ghostly Pilferer | Creature Spirit Rogue | 2/1 | Craig J Spearing |
525 | Pursued Whale | Creature Whale | 8/8 | Jonathan Kuo |
526 | See the Truth | Sorcery | Ekaterina Burmak |
527 | Shacklegeist | Creature Spirit | 2/2 | Igor Kieryluk |
528 | Stormwing Entity | Creature Elemental | 3/3 | Caroline Gariba |
529 | Sublime Epiphany | Instant | Lindsey Look |
530 | Teferi, Master of Time | Legendary Planeswalker Teferi | 3 | Yongjae Choi |
531 | Teferi's Ageless Insight | Legendary Enchantment | Kieran Yanner |
532 | Demonic Embrace | Enchantment Aura | Sidharth Chaturvedi |
533 | Grim Tutor | Sorcery | Igor Kieryluk |
534 | Hooded Blightfang | Creature Snake | 1/4 | Uriah Voth |
535 | Kaervek, the Spiteful | Legendary Creature Human Warlock | 3/2 | Daarken |
536 | Liliana, Waker of the Dead | Legendary Planeswalker Liliana | 4 | Anna Steinbauer |
537 | Liliana's Standard Bearer | Creature Zombie Knight | 3/1 | Josh Hass |
538 | Massacre Wurm | Creature Phyrexian Wurm | 6/5 | Jason Chan |
539 | Necromentia | Sorcery | Mila Pesic |
540 | Peer into the Abyss | Sorcery | Izzy |
541 | Thieves' Guild Enforcer | Creature Human Rogue | 1/1 | Evyn Fong |
542 | Vito, Thorn of the Dusk Rose | Legendary Creature Vampire Cleric | 1/3 | Lie Setiawan |
543 | Brash Taunter | Creature Goblin | 1/1 | Svetlin Velinov |
544 | Chandra, Heart of Fire | Legendary Planeswalker Chandra | 5 | Josu Hernaiz |
545 | Chandra's Incinerator | Creature Elemental | 6/6 | Craig J Spearing |
546 | Conspicuous Snoop | Creature Goblin Rogue | 2/2 | Zoltan Boros |
547 | Double Vision | Enchantment | Heonhwa Choe |
548 | Fiery Emancipation | Enchantment | Alexander Forssberg |
549 | Gadrak, the Crown-Scourge | Legendary Creature Dragon | 5/4 | Daarken |
550 | Subira, Tulzidi Caravanner | Legendary Creature Human Shaman | 2/3 | Leesha Hannigan |
551 | Terror of the Peaks | Creature Dragon | 5/4 | Andrey Kuzinskiy |
552 | Transmogrify | Sorcery | Craig J Spearing |
553 | Volcanic Salvo | Sorcery | Torstein Nordstrand |
554 | Azusa, Lost but Seeking | Legendary Creature Human Monk | 1/2 | Winona Nelson |
555 | Elder Gargaroth | Creature Beast | 6/6 | Nicholas Gregory |
556 | Feline Sovereign | Creature Cat | 2/3 | Dan Scott |
557 | Garruk, Unleashed | Legendary Planeswalker Garruk | 4 | Lie Setiawan |
558 | Garruk's Harbinger | Creature Beast | 4/3 | Lie Setiawan |
559 | Heroic Intervention | Instant | James Ryman |
560 | Jolrael, Mwonvuli Recluse | Legendary Creature Human Druid | 1/2 | Izzy |
561 | Primal Might | Sorcery | Randy Vargas |
562 | Scavenging Ooze | Creature Ooze | 2/2 | Austin Hsu |
563 | Sporeweb Weaver | Creature Spider | 1/4 | Slawomir Maniak |
564 | Niambi, Esteemed Speaker | Legendary Creature Human Cleric | 2/1 | Eric Deschamps |
565 | Radha, Heart of Keld | Legendary Creature Elf Warrior | 3/3 | Chris Rahn |
566 | Sanctum of All | Legendary Enchantment Shrine | Johannes Voss |
567 | Chromatic Orrery | Legendary Artifact | Volkan Baga |
568 | Mazemind Tome | Artifact | Randy Gallegos |
569 | Solemn Simulacrum | Artifact Creature Golem | 2/2 | Donato Giancola |
570 | Sparkhunter Masticore | Artifact Creature Masticore | 3/4 | Randy Vargas |
571 | Animal Sanctuary | Land | Alayna Danner |
572 | Fabled Passage | Land | Howard Lyon |
573 | Temple of Epiphany | Land | Adam Paquette |
574 | Temple of Malady | Land | Titus Lunter |
575 | Temple of Mystery | Land | Piotr Dura |
576 | Temple of Silence | Land | Adam Paquette |
577 | Temple of Triumph | Land | Piotr Dura |
578 | Drowned Secrets | Enchantment | Alexander Forssberg |
579 | Domri, Anarch of Bolas | Legendary Planeswalker Domri | 3 | Raymond Swanland |
580 | Planar Bridge | Legendary Artifact | Chase Stone |
581 | Yahenni, Undying Partisan | Legendary Creature Aetherborn Vampire | 2/2 | Lius Lasahido |
582 | Harvest Season | Sorcery | Shreya Shetty |
583 | Dragonmaster Outcast | Creature Human Shaman | 1/1 | Raymond Swanland |
584 | Ob Nixilis Reignited | Legendary Planeswalker Nixilis | 5 | Chris Rahn |
585 | Painful Truths | Sorcery | Winona Nelson |
586 | Sigarda's Aid | Enchantment | Howard Lyon |
587 | Atarka, World Render | Legendary Creature Dragon | 6/4 | Karl Kopinski |
588 | Shamanic Revelation | Sorcery | Cynthia Sheppard |
589 | Authority of the Consuls | Enchantment | Lake Hurwitz |
590 | Ghirapur Orrery | Artifact | Kirsten Zirngibl |
591 | Gonti, Lord of Luxury | Legendary Creature Aetherborn Rogue | 2/3 | Daarken |
592 | Padeem, Consul of Innovation | Legendary Creature Vedalken Artificer | 1/4 | Matt Stewart |
593 | Rashmi, Eternities Crafter | Legendary Creature Elf Druid | 2/3 | Magali Villeneuve |
594 | Temur Ascendancy | Enchantment | Jaime Jones |
595 | Jace's Sanctum | Enchantment | Adam Paquette |
596 | Angel of Destiny | Creature Angel Cleric | 2/6 | Ryan Pancoast |
597 | Archon of Emeria | Creature Archon | 2/3 | Ryan Pancoast |
598 | Archpriest of Iona | Creature Human Cleric | */2 | Denman Rooke |
599 | Felidar Retreat | Enchantment | Ralph Horsley |
600 | Legion Angel | Creature Angel Warrior | 4/3 | PINDURSKI |
601 | Luminarch Aspirant | Creature Human Cleric | 1/1 | Mads Ahm |
602 | Maul of the Skyclaves | Artifact Equipment | Joseph Meehan |
603 | Skyclave Apparition | Creature Kor Spirit | 2/2 | Donato Giancola |
604 | Squad Commander | Creature Kor Warrior | 3/3 | Ekaterina Burmak |
605 | Tazri, Beacon of Unity | Legendary Creature Human Warrior | 4/6 | Chris Rahn |
606 | Charix, the Raging Isle | Legendary Creature Leviathan Crab | 0/17 | Viktor Titov |
607 | Confounding Conundrum | Enchantment | Bryan Sola |
608 | Coralhelm Chronicler | Creature Merfolk Wizard | 2/2 | Lie Setiawan |
609 | Inscription of Insight | Sorcery | Zoltan Boros |
610 | Jace, Mirror Mage | Legendary Planeswalker Jace | 4 | Tyler Jacobson |
611 | Maddening Cacophony | Sorcery | Magali Villeneuve |
612 | Master of Winds | Creature Sphinx Wizard | 1/4 | Yigit Koroglu |
613 | Nimble Trapfinder | Creature Human Rogue | 2/1 | Caio Monteiro |
614 | Sea Gate Stormcaller | Creature Human Wizard | 2/1 | Anna Steinbauer |
615 | Thieving Skydiver | Creature Merfolk Rogue | 2/1 | Kieran Yanner |
616 | Coveted Prize | Sorcery | Lie Setiawan |
617 | Drana, the Last Bloodchief | Legendary Creature Vampire Cleric | 4/4 | Tyler Jacobson |
618 | Inscription of Ruin | Sorcery | Zoltan Boros |
619 | Nighthawk Scavenger | Creature Vampire Rogue | 1+*/3 | Heonhwa Choe |
620 | Nullpriest of Oblivion | Creature Vampire Cleric | 2/1 | Yongjae Choi |
621 | Scourge of the Skyclaves | Creature Demon | */* | Chase Stone |
622 | Shadows' Verdict | Sorcery | Lius Lasahido |
623 | Skyclave Shade | Creature Shade | 3/1 | Daarken |
624 | Soul Shatter | Instant | Wylie Beckert |
625 | Taborax, Hope's Demise | Legendary Creature Demon Cleric | 2/2 | G-host Lee |
626 | Kargan Intimidator | Creature Human Warrior | 3/1 | Kieran Yanner |
627 | Leyline Tyrant | Creature Dragon | 4/4 | Chase Stone |
628 | Magmatic Channeler | Creature Human Wizard | 1/3 | Bryan Sola |
629 | Moraug, Fury of Akoum | Legendary Creature Minotaur Warrior | 6/6 | Rudy Siswanto |
630 | Nahiri's Lithoforming | Sorcery | Campbell White |
631 | Relic Robber | Creature Goblin Rogue | 2/2 | Slawomir Maniak |
632 | Roiling Vortex | Enchantment | Campbell White |
633 | Shatterskull Charger | Creature Giant Warrior | 4/3 | Lius Lasahido |
634 | Valakut Exploration | Enchantment | Jesper Ejsing |
635 | Wayward Guide-Beast | Creature Beast | 2/2 | Filip Burburan |
636 | Ancient Greenwarden | Creature Elemental | 5/7 | Grzegorz Rutkowski |
637 | Ashaya, Soul of the Wild | Legendary Creature Elemental | */* | Chase Stone |
638 | Cragplate Baloth | Creature Beast | 6/6 | Jesper Ejsing |
639 | Inscription of Abundance | Instant | Zoltan Boros |
640 | Lotus Cobra | Creature Snake | 2/1 | Sam Rowan |
641 | Oran-Rief Ooze | Creature Ooze | 2/2 | Daarken |
642 | Scute Swarm | Creature Insect | 1/1 | Alex Konstad |
643 | Swarm Shambler | Creature Fungus Beast | 0/0 | Nicholas Gregory |
644 | Tajuru Paragon | Creature Elf | 3/2 | Cristi Balanescu |
645 | Akiri, Fearless Voyager | Legendary Creature Kor Warrior | 3/3 | Ekaterina Burmak |
646 | Grakmaw, Skyclave Ravager | Legendary Creature Hydra Horror | 0/0 | Filip Burburan |
647 | Kaza, Roil Chaser | Legendary Creature Human Wizard | 1/2 | Ekaterina Burmak |
648 | Linvala, Shield of Sea Gate | Legendary Creature Angel Wizard | 3/3 | Wayne Reynolds |
649 | Nahiri, Heir of the Ancients | Legendary Planeswalker Nahiri | 4 | Anna Steinbauer |
650 | Nissa of Shadowed Boughs | Legendary Planeswalker Nissa | 4 | Yongjae Choi |
651 | Omnath, Locus of Creation | Legendary Creature Elemental | 4/4 | Chris Rahn |
652 | Orah, Skyclave Hierophant | Legendary Creature Kor Cleric | 3/3 | Heonhwa Choe |
653 | Phylath, World Sculptor | Legendary Creature Elemental | 5/5 | Victor Adame Minguez |
654 | Verazol, the Split Current | Legendary Creature Serpent | 0/0 | Daarken |
655 | Yasharn, Implacable Earth | Legendary Creature Elemental Boar | 4/4 | G-host Lee |
656 | Zagras, Thief of Heartbeats | Legendary Creature Vampire Rogue | 4/4 | Anna Steinbauer |
657 | Zareth San, the Trickster | Legendary Creature Merfolk Rogue | 4/4 | Zack Stella |
658 | Forsaken Monument | Legendary Artifact | Piotr Dura |
659 | Lithoform Engine | Legendary Artifact | Colin Boyer |
660 | Myriad Construct | Artifact Creature Construct | 4/4 | Chase Stone |
661 | Skyclave Relic | Artifact | Daniel Ljunggren |
662 | Crawling Barrens | Land | Jonas De Ro |
663 | Throne of Makindi | Land | Igor Kieryluk |
664 | Whir of Invention | Instant | Christine Choi |
665 | Underrealm Lich | Creature Zombie Elf Shaman | 4/3 | Anna Steinbauer |
666 | Hour of Revelation | Sorcery | Raymond Swanland |
667 | Nissa, Vital Force | Legendary Planeswalker Nissa | 5 | Clint Cearley |
668 | Dig Through Time | Instant | Ryan Yee |
669 | Ob Nixilis, Unshackled | Legendary Creature Demon | 4/4 | Karl Kopinski |
670 | Open the Graves | Enchantment | Vincent Proce |
671 | Unbreakable Formation | Instant | Matt Stewart |
672 | Casualties of War | Sorcery | Tomasz Jedruszek |
673 | Captivating Crew | Creature Human Pirate | 4/3 | Winona Nelson |
674 | Fathom Fleet Captain | Creature Human Pirate | 2/1 | Matt Stewart |
675 | Ruin Raider | Creature Orc Pirate | 3/2 | Kieran Yanner |
676 | Doomskar | Sorcery | Piotr Dura |
677 | Glorious Protector | Creature Angel Cleric | 3/4 | PINDURSKI |
678 | Rally the Ranks | Enchantment | Lie Setiawan |
679 | Resplendent Marshal | Creature Angel Warrior | 3/3 | Ryan Pancoast |
680 | Righteous Valkyrie | Creature Angel Cleric | 2/4 | Chris Rahn |
681 | Runeforge Champion | Creature Dwarf Warrior | 2/3 | Andrey Kuzinskiy |
682 | Search for Glory | Snow Sorcery | Kieran Yanner |
683 | Sigrid, God-Favored | Legendary Creature Human Warrior | 2/2 | Johannes Voss |
684 | Starnheim Unleashed | Sorcery | Johannes Voss |
685 | Alrund's Epiphany | Sorcery | Kieran Yanner |
686 | Ascendant Spirit | Snow Creature Spirit | 1/1 | Lie Setiawan |
687 | Cosmos Charger | Creature Horse Spirit | 3/3 | Nils Hamm |
688 | Cyclone Summoner | Creature Giant Wizard | 7/7 | Andrey Kuzinskiy |
689 | Graven Lore | Snow Instant | Svetlin Velinov |
690 | Icebreaker Kraken | Snow Creature Kraken | 8/8 | Chris Cold |
691 | Mystic Reflection | Instant | YW Tang |
692 | Orvar, the All-Form | Legendary Creature Shapeshifter | 3/3 | Chase Stone |
693 | Reflections of Littjara | Enchantment | Aaron Miller |
694 | Blood on the Snow | Snow Sorcery | Martina Fackova |
695 | Burning-Rune Demon | Creature Demon Berserker | 6/6 | Andrew Mar |
696 | Crippling Fear | Sorcery | Nestor Ossandon Leal |
697 | Draugr Necromancer | Snow Creature Zombie Cleric | 4/4 | David Rapoza |
698 | Dream Devourer | Creature Demon Cleric | 0/3 | David Rapoza |
699 | Eradicator Valkyrie | Creature Angel Berserker | 4/3 | Tyler Jacobson |
700 | Haunting Voyage | Sorcery | Ryan Yee |
701 | Rise of the Dread Marn | Instant | Titus Lunter |
702 | Skemfar Avenger | Creature Elf Berserker | 3/1 | Randy Vargas |
703 | Varragoth, Bloodsky Sire | Legendary Creature Demon Rogue | 2/3 | Tyler Jacobson |
704 | Arni Brokenbrow | Legendary Creature Human Berserker | 3/3 | Dmitry Burmak |
705 | Calamity Bearer | Creature Giant Berserker | 3/4 | Simon Dominic |
706 | Dragonkin Berserker | Creature Human Berserker | 2/2 | Lie Setiawan |
707 | Goldspan Dragon | Creature Dragon | 4/4 | Andrew Mar |
708 | Magda, Brazen Outlaw | Legendary Creature Dwarf Berserker | 2/1 | Slawomir Maniak |
709 | Quakebringer | Creature Giant Berserker | 5/4 | Lucas Graciano |
710 | Reckless Crew | Sorcery | Izzy |
711 | Tibalt's Trickery | Instant | Anna Podedworna |
712 | Tundra Fumarole | Snow Sorcery | Simon Dominic |
713 | Battle Mammoth | Creature Elephant | 6/5 | Jesper Ejsing |
714 | Blessing of Frost | Snow Sorcery | Mila Pesic |
715 | Elvish Warmaster | Creature Elf Warrior | 2/2 | Alexander Mokhov |
716 | Esika's Chariot | Legendary Artifact Vehicle | 4/4 | Raoul Vitale |
717 | In Search of Greatness | Enchantment | Ilse Gort |
718 | Old-Growth Troll | Creature Troll Warrior | 4/4 | Jesper Ejsing |
719 | Realmwalker | Creature Shapeshifter | 2/3 | Zack Stella |
720 | Toski, Bearer of Secrets | Legendary Creature Squirrel | 1/1 | Jason Rainville |
721 | Tyvar Kell | Legendary Planeswalker Tyvar | 3 | Chris Rallis |
722 | Vorinclex, Monstrous Raider | Legendary Creature Phyrexian Praetor | 6/6 | Daarken |
723 | Battle for Bretagard | Enchantment Saga | Igor Kieryluk |
724 | Battle of Frost and Fire | Enchantment Saga | Daniel Ljunggren |
725 | The Bears of Littjara | Enchantment Saga | Randy Gallegos |
726 | The Bloodsky Massacre | Enchantment Saga | Livia Prima |
727 | Firja's Retribution | Enchantment Saga | Anna Steinbauer |
728 | Harald Unites the Elves | Enchantment Saga | Ryan Pancoast |
729 | Immersturm Predator | Creature Vampire Dragon | 3/3 | Nicholas Gregory |
730 | Kaya the Inexorable | Legendary Planeswalker Kaya | 5 | Tyler Jacobson |
731 | King Narfi's Betrayal | Enchantment Saga | Chase Stone |
732 | Koma, Cosmos Serpent | Legendary Creature Serpent | 6/6 | Jesper Ejsing |
733 | Niko Aris | Legendary Planeswalker Niko | 3 | Winona Nelson |
734 | The Raven's Warning | Enchantment Saga | Lie Setiawan |
735 | Sarulf, Realm Eater | Legendary Creature Wolf | 3/3 | Chris Rahn |
736 | Showdown of the Skalds | Enchantment Saga | Steven Belledin |
737 | Waking the Trolls | Enchantment Saga | Daniel Ljunggren |
738 | Cosmos Elixir | Artifact | Volkan Baga |
739 | Maskwood Nexus | Artifact | Jason A. Engle |
740 | Pyre of Heroes | Artifact | Piotr Dura |
741 | Faceless Haven | Snow Land | Titus Lunter |
742 | Tyrite Sanctum | Land | Volkan Baga |
743 | The World Tree | Land | Anastasia Ovchinnikova |
744 | Sram, Senior Edificer | Legendary Creature Dwarf Advisor | 2/2 | Chris Rahn |
745 | Void Winnower | Creature Eldrazi | 11/9 | Chase Stone |
746 | Sunken Hollow | Land Island Swamp | Adam Paquette |
747 | Prairie Stream | Land Plains Island | Adam Paquette |
748 | Smoldering Marsh | Land Swamp Mountain | Adam Paquette |
749 | Canopy Vista | Land Forest Plains | Adam Paquette |
750 | Dragon Tempest | Enchantment | Willian Murai |
751 | Thousand-Year Storm | Enchantment | Dimitar Marinski |
752 | Dark Petition | Sorcery | Igor Kieryluk |
753 | Mascot Exhibition | Sorcery Lesson | Randy Vargas |
754 | Academic Probation | Sorcery Lesson | Cristi Balanescu |
755 | Devastating Mastery | Sorcery | Jake Murray |
756 | Elite Spellbinder | Creature Human Cleric | 3/1 | Ryan Pancoast |
757 | Leonin Lightscribe | Creature Cat Cleric | 2/2 | Steven Belledin |
758 | Mavinda, Students' Advocate | Legendary Creature Bird Advisor | 2/3 | Wesley Burt |
759 | Semester's End | Instant | Alayna Danner |
760 | Sparring Regimen | Enchantment | Tomasz Jedruszek |
761 | Strict Proctor | Creature Spirit Cleric | 1/3 | Jokubas Uogintas |
762 | Archmage Emeritus | Creature Human Wizard | 2/2 | Caio Monteiro |
763 | Dream Strix | Creature Bird Illusion | 3/2 | YW Tang |
764 | Ingenious Mastery | Sorcery | Cristi Balanescu |
765 | Multiple Choice | Sorcery | Campbell White |
766 | Teachings of the Archaics | Sorcery Lesson | Lius Lasahido |
767 | Tempted by the Oriq | Sorcery | Billy Christian |
768 | Baleful Mastery | Instant | Chris Cold |
769 | Callous Bloodmage | Creature Vampire Warlock | 2/1 | Jokubas Uogintas |
770 | Confront the Past | Sorcery Lesson | Kieran Yanner |
771 | Oriq Loremage | Creature Human Warlock | 3/3 | Jihun |
772 | Poet's Quill | Artifact Equipment | Anna Fehr |
773 | Professor Onyx | Legendary Planeswalker Liliana | 5 | Kieran Yanner |
774 | Sedgemoor Witch | Creature Human Warlock | 3/2 | Igor Kieryluk |
775 | Conspiracy Theorist | Creature Human Shaman | 2/2 | Svetlin Velinov |
776 | Crackle with Power | Sorcery | Micah Epstein |
777 | Draconic Intervention | Sorcery | Johan Grenier |
778 | Efreet Flamepainter | Creature Efreet Shaman | 1/4 | Marta Nael |
779 | Fervent Mastery | Sorcery | Sean Sevestre |
780 | Illuminate History | Sorcery Lesson | Jokubas Uogintas |
781 | Retriever Phoenix | Creature Phoenix | 2/2 | Karl Kopinski |
782 | Accomplished Alchemist | Creature Elf Druid | 2/5 | Randy Vargas |
783 | Basic Conjuration | Sorcery Lesson | Randy Vargas |
784 | Dragonsguard Elite | Creature Human Druid | 2/2 | David Rapoza |
785 | Ecological Appreciation | Sorcery | Lie Setiawan |
786 | Exponential Growth | Sorcery | Izzy |
787 | Gnarled Professor | Creature Treefolk Druid | 5/4 | Simon Dominic |
788 | Verdant Mastery | Sorcery | Cristi Balanescu |
789 | Beledros Witherbloom | Legendary Creature Elder Dragon | 4/4 | Raymond Swanland |
790 | Blade Historian | Creature Human Cleric | 2/3 | Cristi Balanescu |
791 | Blot Out the Sky | Sorcery | Olena Richards |
792 | Body of Research | Sorcery | Antonio Josι Manzanedo |
793 | Culling Ritual | Sorcery | Lorenzo Mastroianni |
794 | Culmination of Studies | Sorcery | Bryan Sola |
795 | Daemogoth Titan | Creature Demon | 11/10 | Chris Cold |
796 | Double Major | Instant | Suzanne Helmigh |
797 | Dramatic Finale | Enchantment | Steve Argyle |
798 | Elemental Expressionist | Creature Orc Wizard | 4/4 | Zack Stella |
799 | Galazeth Prismari | Legendary Creature Elder Dragon | 3/4 | Raymond Swanland |
800 | Harness Infinity | Instant | Seb McKinnon |
801 | Hofri Ghostforge | Legendary Creature Dwarf Cleric | 4/5 | Daarken |
802 | Kasmina, Enigma Sage | Legendary Planeswalker Kasmina | 2 | Tyler Jacobson |
803 | Lorehold Command | Instant | Jason Rainville |
804 | Magma Opus | Instant | Liiga Smilshkalne |
805 | Manifestation Sage | Creature Human Wizard | 2/2 | Darren Tan |
806 | Prismari Command | Instant | Johannes Voss |
807 | Quandrix Command | Instant | Viktor Titov |
808 | Radiant Scrollwielder | Creature Dwarf Cleric | 2/4 | Campbell White |
809 | Rushed Rebirth | Instant | Jason Kang |
810 | Shadrix Silverquill | Legendary Creature Elder Dragon | 2/5 | Raymond Swanland |
811 | Silverquill Command | Sorcery | Bryan Sola |
812 | Silverquill Silencer | Creature Human Cleric | 3/2 | Zezhou Chen |
813 | Tanazir Quandrix | Legendary Creature Elder Dragon | 4/4 | Raymond Swanland |
814 | Vanishing Verse | Instant | Chris Seaman |
815 | Velomachus Lorehold | Legendary Creature Elder Dragon | 5/5 | Raymond Swanland |
816 | Venerable Warsinger | Creature Spirit Cleric | 3/3 | Jokubas Uogintas |
817 | Witherbloom Command | Sorcery | Dmitry Burmak |
818 | Codie, Vociferous Codex | Legendary Artifact Creature Construct | 1/4 | Daniel Ljunggren |
819 | Strixhaven Stadium | Artifact | Piotr Dura |
820 | The Biblioplex | Land | Piotr Dura |
821 | Frostboil Snarl | Land | Sam Burley |
822 | Furycalm Snarl | Land | Sam Burley |
823 | Hall of Oracles | Land | Piotr Dura |
824 | Necroblossom Snarl | Land | Sam Burley |
825 | Shineshadow Snarl | Land | Sam Burley |
826 | Vineglimmer Snarl | Land | Sam Burley |
827 | Nicol Bolas, God-Pharaoh | Legendary Planeswalker Bolas | 7 | Raymond Swanland |
828 | Brass's Bounty | Sorcery | Grzegorz Rutkowski |
829 | The Book of Exalted Deeds | Legendary Artifact | Daniel Ljunggren |
830 | Dancing Sword | Artifact Equipment | Wisnu Tan |
831 | Flumph | Creature Jellyfish | 0/4 | Brian Valeza |
832 | Grand Master of Flowers | Legendary Planeswalker Bahamut | 3 | Ekaterina Burmak |
833 | Guardian of Faith | Creature Spirit Knight | 3/2 | Brian Valeza |
834 | Icingdeath, Frost Tyrant | Legendary Creature Dragon | 4/3 | Matt Stewart |
835 | Loyal Warhound | Creature Dog | 3/1 | Dmitry Burmak |
836 | Nadaar, Selfless Paladin | Legendary Creature Dragon Knight | 3/3 | Aaron Miller |
837 | Oswald Fiddlebender | Legendary Creature Gnome Artificer | 2/2 | Steven Belledin |
838 | Paladin Class | Enchantment Class | Campbell White |
839 | Teleportation Circle | Enchantment | Chris Cold |
840 | The Blackstaff of Waterdeep | Legendary Artifact | Anna Steinbauer |
841 | Demilich | Creature Skeleton Wizard | 4/3 | Daniel Zrom |
842 | Dragon Turtle | Creature Dragon Turtle | 3/5 | Dan Scott |
843 | Grazilaxx, Illithid Scholar | Legendary Creature Horror | 3/2 | Alexander Mokhov |
844 | Iymrith, Desert Doom | Legendary Creature Dragon | 5/5 | Wisnu Tan |
845 | Mind Flayer | Creature Horror | 3/3 | Daarken |
846 | Mordenkainen | Legendary Planeswalker Mordenkainen | 5 | Ryan Pancoast |
847 | Tasha's Hideous Laughter | Sorcery | Ilse Gort |
848 | True Polymorph | Instant | Steve Prescott |
849 | Wizard's Spellbook | Artifact | Iris Compiet |
850 | Yuan-Ti Malison | Creature Snake Rogue | 2/1 | Oriana Menendez |
851 | Acererak the Archlich | Legendary Creature Zombie Wizard | 5/5 | Andrey Kuzinskiy |
852 | Asmodeus the Archfiend | Legendary Creature Devil God | 6/6 | Aleksi Briclot |
853 | The Book of Vile Darkness | Legendary Artifact | Daniel Ljunggren |
854 | Ebondeath, Dracolich | Legendary Creature Zombie Dragon | 5/2 | Lars Grant-West |
855 | Forsworn Paladin | Creature Human Knight | 1/1 | Lorenzo Mastroianni |
856 | Gelatinous Cube | Creature Ooze | 4/3 | Olivier Bernard |
857 | Lolth, Spider Queen | Legendary Planeswalker Lolth | 4 | Tyler Jacobson |
858 | Sphere of Annihilation | Artifact | Jason Felix |
859 | Vorpal Sword | Artifact Equipment | Caio Monteiro |
860 | Westgate Regent | Creature Vampire | 4/4 | Mike Jordana |
861 | Wight | Creature Zombie Soldier | 3/2 | Slawomir Maniak |
862 | Delina, Wild Mage | Legendary Creature Elf Shaman | 3/2 | Wisnu Tan |
863 | Flameskull | Creature Skeleton | 3/1 | Xavier Ribeiro |
864 | Hobgoblin Bandit Lord | Creature Goblin Rogue | 2/3 | Mark Zug |
865 | Inferno of the Star Mounts | Legendary Creature Dragon | 6/6 | Jesper Ejsing |
866 | Meteor Swarm | Sorcery | Olivier Bernard |
867 | Minion of the Mighty | Creature Kobold | 0/1 | Oriana Menendez |
868 | Orb of Dragonkind | Artifact | Brian Valeza |
869 | Wish | Sorcery | Ekaterina Burmak |
870 | Xorn | Creature Elemental | 3/2 | Yigit Koroglu |
871 | Zalto, Fire Giant Duke | Legendary Creature Giant Barbarian | 7/3 | Zezhou Chen |
872 | Zariel, Archduke of Avernus | Legendary Planeswalker Zariel | 4 | Heonhwa Choe |
873 | Circle of Dreams Druid | Creature Elf Druid | 2/1 | Sam Guay |
874 | Ellywick Tumblestrum | Legendary Planeswalker Ellywick | 4 | Anna Steinbauer |
875 | Froghemoth | Creature Frog Horror | 4/4 | Brent Hollowell |
876 | Instrument of the Bards | Legendary Artifact | Randy Gallegos |
877 | Long Rest | Sorcery | Chris Seaman |
878 | Ochre Jelly | Creature Ooze | 0/0 | Daarken |
879 | Old Gnawbone | Legendary Creature Dragon | 7/7 | Filip Burburan |
880 | Ranger Class | Enchantment Class | Suzanne Helmigh |
881 | The Tarrasque | Legendary Creature Dinosaur | 10/10 | Filip Burburan |
882 | Varis, Silverymoon Ranger | Legendary Creature Human Elf Ranger | 3/3 | Jesper Ejsing |
883 | Werewolf Pack Leader | Creature Human Werewolf | 3/3 | Miranda Meeks |
884 | Adult Gold Dragon | Creature Dragon | 4/3 | Chris Rahn |
885 | Bard Class | Enchantment Class | Andrew Mar |
886 | Drizzt Do'Urden | Legendary Creature Elf Ranger | 3/3 | Tyler Jacobson |
887 | Fighter Class | Enchantment Class | Volkan Baga |
888 | Minsc, Beloved Ranger | Legendary Creature Human Ranger | 3/3 | Howard Lyon |
889 | Monk Class | Enchantment Class | Randy Vargas |
890 | Orcus, Prince of Undeath | Legendary Creature Demon | 5/3 | Andrew Mar |
891 | Rogue Class | Enchantment Class | Vιronique Meignaud |
892 | Skeletal Swarming | Enchantment | Svetlin Velinov |
893 | Sorcerer Class | Enchantment Class | Alexander Mokhov |
894 | Tiamat | Legendary Creature Dragon God | 7/7 | Chris Rahn |
895 | Triumphant Adventurer | Creature Human Knight | 1/1 | Alexander Mokhov |
896 | Volo, Guide to Monsters | Legendary Creature Human Wizard | 3/2 | Zoltan Boros |
897 | Xanathar, Guild Kingpin | Legendary Creature Beholder | 5/6 | Kieran Yanner |
898 | The Deck of Many Things | Legendary Artifact | Volkan Baga |
899 | Eye of Vecna | Legendary Artifact | Irina Nordsol |
900 | Hand of Vecna | Legendary Artifact Equipment | Irina Nordsol |
901 | Treasure Chest | Artifact | Dan Scott |
902 | Cave of the Frost Dragon | Land | Johannes Voss |
903 | Den of the Bugbear | Land | Johannes Voss |
904 | Dungeon Descent | Land | Kasia 'Kafis' Zielinska |
905 | Hall of Storm Giants | Land | Johannes Voss |
906 | Hive of the Eye Tyrant | Land | Johannes Voss |
907 | Lair of the Hydra | Land | Johannes Voss |
908 | Treasure Vault | Artifact Land | Johannes Voss |
909 | Omnath, Locus of Rage | Legendary Creature Elemental | 5/5 | Brad Rigney |
910 | Torment of Hailfire | Sorcery | Grzegorz Rutkowski |
911 | Adeline, Resplendent Cathar | Legendary Creature Human Knight | */4 | Bryan Sola |
912 | Curse of Silence | Enchantment Aura Curse | Irina Nordsol |
913 | Fateful Absence | Instant | Eric Deschamps |
914 | Intrepid Adversary | Creature Human Scout | 3/1 | Viktor Titov |
915 | Sigarda's Splendor | Enchantment | Howard Lyon |
916 | Sigardian Savior | Creature Angel | 3/3 | David Rapoza |
917 | Sungold Sentinel | Creature Human Soldier | 3/2 | Marta Nael |
918 | Vanquish the Horde | Sorcery | Grzegorz Rutkowski |
919 | Curse of Surveillance | Enchantment Aura Curse | Igor Kieryluk |
920 | Grafted Identity | Enchantment Aura | Manuel Castaρσn |
921 | Lier, Disciple of the Drowned | Legendary Creature Human Wizard | 3/4 | Ekaterina Burmak |
922 | Memory Deluge | Instant | Lake Hurwitz |
923 | Patrician Geist | Creature Spirit Knight | 2/2 | Marta Nael |
924 | Sludge Monster | Creature Horror | 5/5 | Svetlin Velinov |
925 | Spectral Adversary | Creature Spirit | 2/1 | Uriah Voth |
926 | Triskaidekaphile | Creature Human Wizard | 1/3 | Slawomir Maniak |
927 | Bloodline Culling | Instant | Liiga Smilshkalne |
928 | Champion of the Perished | Creature Zombie | 1/1 | Kekai Kotaki |
929 | Gisa, Glorious Resurrector | Legendary Creature Human Wizard | 4/4 | Yongjae Choi |
930 | Jadar, Ghoulcaller of Nephalia | Legendary Creature Human Wizard | 1/1 | Yongjae Choi |
931 | Lord of the Forsaken | Creature Demon | 6/6 | Kekai Kotaki |
932 | Mask of Griselbrand | Legendary Artifact Equipment | Jason Felix |
933 | The Meathook Massacre | Legendary Enchantment | Chris Seaman |
934 | Slaughter Specialist | Creature Vampire Warrior | 3/3 | Kδri Christensen |
935 | Tainted Adversary | Creature Zombie | 2/3 | Tuan Duong Chu |
936 | Bloodthirsty Adversary | Creature Vampire | 2/2 | Heonhwa Choe |
937 | Burn Down the House | Sorcery | Campbell White |
938 | Curse of Shaken Faith | Enchantment Aura Curse | Campbell White |
939 | Falkenrath Pit Fighter | Creature Vampire Warrior | 2/1 | Anna Fehr |
940 | Geistflame Reservoir | Artifact | Anna Christenson |
941 | Light Up the Night | Sorcery | Wei Wei |
942 | Moonveil Regent | Creature Dragon | 4/4 | Joshua Raphael |
943 | Sunstreak Phoenix | Creature Phoenix | 4/2 | Brian Valeza |
944 | Augur of Autumn | Creature Human Druid | 2/3 | Billy Christian |
945 | Briarbridge Tracker | Creature Human Scout | 2/3 | Mathias Kollros |
946 | Consuming Blob | Creature Ooze | */*+1 | Simon Dominic |
947 | Primal Adversary | Creature Wolf | 4/3 | Ilse Gort |
948 | Saryth, the Viper's Fang | Legendary Creature Human Warlock | 3/4 | Igor Kieryluk |
949 | Storm the Festival | Sorcery | Yigit Koroglu |
950 | Unnatural Growth | Enchantment | Svetlin Velinov |
951 | Willow Geist | Creature Treefolk Spirit | 1/1 | Ryan Yee |
952 | Wrenn and Seven | Legendary Planeswalker Wrenn | 5 | Heonhwa Choe |
953 | Angelfire Ignition | Sorcery | Yeong Hao Han |
954 | Can't Stay Away | Sorcery | Milivoj Ceran |
955 | Croaking Counterpart | Sorcery | Yeong Hao Han |
956 | Dire-Strain Rampage | Sorcery | Darek Zabrocki |
957 | Florian, Voldaren Scion | Legendary Creature Vampire Noble | 3/3 | Justine Cruz |
958 | Galvanic Iteration | Instant | Johann Bodin |
959 | Ghoulcaller's Harvest | Sorcery | Anna Steinbauer |
960 | Hallowed Respite | Sorcery | Jason A. Engle |
961 | Katilda, Dawnhart Prime | Legendary Creature Human Warlock | 1/1 | Bryan Sola |
962 | Liesa, Forgotten Archangel | Legendary Creature Angel | 4/5 | Dmitry Burmak |
963 | Old Stickfingers | Legendary Creature Horror | */* | Jehan Choo |
964 | Rem Karolus, Stalwart Slayer | Legendary Creature Human Knight | 2/3 | Francisco Miyara |
965 | Rite of Harmony | Instant | Rovina Cai |
966 | Sigarda, Champion of Light | Legendary Creature Angel | 4/4 | Howard Lyon |
967 | Siphon Insight | Instant | Livia Prima |
968 | Slogurk, the Overslime | Legendary Creature Ooze | 3/3 | Nicholas Gregory |
969 | Teferi, Who Slows the Sunset | Legendary Planeswalker Teferi | 4 | Heonhwa Choe |
970 | Vadrik, Astral Archmage | Legendary Creature Human Wizard | 1/2 | Kieran Yanner |
971 | Wake to Slaughter | Sorcery | Chris Cold |
972 | The Celestus | Legendary Artifact | Jonas De Ro |
973 | Pithing Needle | Artifact | Ovidio Cartagena |
974 | Deserted Beach | Land | Jonas De Ro |
975 | Haunted Ridge | Land | Jonas De Ro |
976 | Overgrown Farmland | Land | Jonas De Ro |
977 | Rockfall Vale | Land | Muhammad Firdaus |
978 | Shipwreck Marsh | Land | Jonas De Ro |
979 | Morophon, the Boundless | Legendary Creature Shapeshifter | 6/6 | Victor Adame Minguez |
980 | Cinder Glade | Land Mountain Forest | Adam Paquette |
981 | Ao, the Dawn Sky | Legendary Creature Dragon Spirit | 5/4 | Chris Rahn |
982 | Brilliant Restoration | Sorcery | Wylie Beckert |
983 | Cloudsteel Kirin | Artifact Creature Equipment Kirin | 3/2 | Jonathan Kuo |
984 | Farewell | Sorcery | Seb McKinnon |
985 | Invoke Justice | Sorcery | Kekai Kotaki |
986 | Kyodai, Soul of Kamigawa | Legendary Creature Dragon Spirit | 3/3 | Daniel Zrom |
987 | Light-Paws, Emperor's Voice | Legendary Creature Fox Advisor | 2/2 | Randy Vargas |
988 | Lion Sash | Artifact Creature Equipment Cat | 1/1 | Yongjae Choi |
989 | March of Otherworldly Light | Instant | Nils Hamm |
990 | The Wandering Emperor | Legendary Planeswalker | 3 | Tommy Arnold |
991 | Invoke the Winds | Sorcery | Olivier Bernard |
992 | Jin-Gitaxias, Progress Tyrant | Legendary Creature Phyrexian Praetor | 5/5 | Chase Stone |
993 | Kairi, the Swirling Sky | Legendary Creature Dragon Spirit | 6/6 | Tyler Jacobson |
994 | March of Swirling Mist | Instant | Iris Compiet |
995 | Mindlink Mech | Artifact Vehicle | 4/3 | Robbie Trevino |
996 | The Reality Chip | Legendary Artifact Creature Equipment Jellyfish | 0/4 | Campbell White |
997 | Tameshi, Reality Architect | Legendary Creature Moonfolk Wizard | 2/3 | Scott M. Fischer |
998 | Tezzeret, Betrayer of Flesh | Legendary Planeswalker Tezzeret | 4 | Bryan Sola |
999 | Thousand-Faced Shadow | Creature Human Ninja | 1/1 | Ekaterina Burmak |
1000 | Biting-Palm Ninja | Creature Human Ninja | 3/3 | Andreas Zafiratos |
1001 | Blade of the Oni | Artifact Creature Equipment Demon | 3/1 | Jason A. Engle |
1002 | Hidetsugu, Devouring Chaos | Legendary Creature Ogre Demon | 4/4 | Isis |
1003 | Invoke Despair | Sorcery | Olivier Bernard |
1004 | Junji, the Midnight Sky | Legendary Creature Dragon Spirit | 5/5 | Chase Stone |
1005 | March of Wretched Sorrow | Instant | Tyler Jacobson |
1006 | Mukotai Soulripper | Artifact Vehicle | 4/3 | Eddie Mendoza |
1007 | Nashi, Moon Sage's Scion | Legendary Creature Rat Ninja | 3/2 | Valera Lutfullina |
1008 | Soul Transfer | Sorcery | Lorenzo Mastroianni |
1009 | Tatsunari, Toad Rider | Legendary Creature Human Ninja | 3/3 | Justine Cruz |
1010 | Atsushi, the Blazing Sky | Legendary Creature Dragon Spirit | 4/4 | Victor Adame Minguez |
1011 | Explosive Singularity | Sorcery | Liiga Smilshkalne |
1012 | Goro-Goro, Disciple of Ryusei | Legendary Creature Goblin Samurai | 2/2 | Mike Jordana |
1013 | Invoke Calamity | Instant | Svetlin Velinov |
1014 | Lizard Blades | Artifact Creature Equipment Lizard | 1/1 | Jason Kang |
1015 | March of Reckless Joy | Instant | Fiona Hsieh |
1016 | Ogre-Head Helm | Artifact Creature Equipment Ogre | 2/2 | Viko Menezes |
1017 | Scrap Welder | Creature Goblin Artificer | 3/3 | Simon Dominic |
1018 | Thundering Raiju | Creature Spirit | 3/3 | Xavier Ribeiro |
1019 | Invoke the Ancients | Sorcery | Filip Burburan |
1020 | Kami of Transience | Creature Spirit | 2/2 | Steve Prescott |
1021 | Kodama of the West Tree | Legendary Creature Spirit | 3/3 | Daarken |
1022 | Kura, the Boundless Sky | Legendary Creature Dragon Spirit | 4/4 | Donato Giancola |
1023 | March of Burgeoning Life | Instant | Wylie Beckert |
1024 | Shigeki, Jukai Visionary | Legendary Enchantment Creature Snake Druid | 1/3 | Anna Podedworna |
1025 | Spring-Leaf Avenger | Creature Insect Ninja | 6/5 | Wisnu Tan |
1026 | Weaver of Harmony | Enchantment Creature Snake Druid | 2/2 | Tuan Duong Chu |
1027 | Eiganjo Uprising | Sorcery | Johan Grenier |
1028 | Greasefang, Okiba Boss | Legendary Creature Rat Pilot | 4/3 | Victor Adame Minguez |
1029 | Hinata, Dawn-Crowned | Legendary Creature Kirin Spirit | 4/4 | Alexander Mokhov |
1030 | Isshin, Two Heavens as One | Legendary Creature Human Samurai | 3/4 | Ryan Pancoast |
1031 | Kaito Shizuki | Legendary Planeswalker Kaito | 3 | Yongjae Choi |
1032 | Kotose, the Silent Spider | Legendary Creature Human Ninja | 4/4 | Marta Nael |
1033 | Raiyuu, Storm's Edge | Legendary Creature Human Samurai | 3/3 | Heonhwa Choe |
1034 | Risona, Asari Commander | Legendary Creature Human Samurai | 3/3 | Ekaterina Burmak |
1035 | Satoru Umezawa | Legendary Creature Human Ninja | 2/4 | Anna Pavleeva |
1036 | Satsuki, the Living Lore | Legendary Creature Human Druid | 1/3 | Ryan Pancoast |
1037 | Spirit-Sister's Call | Enchantment | Dominik Mayer |
1038 | Tamiyo, Compleated Sage | Legendary Planeswalker Tamiyo | 5 | Chris Rahn |
1039 | Eater of Virtue | Legendary Artifact Equipment | Tuan Duong Chu |
1040 | Mechtitan Core | Artifact Vehicle | 2/4 | Victor Adame Minguez |
1041 | Mirror Box | Artifact | Nestor Ossandon Leal |
1042 | Reckoner Bankbuster | Artifact Vehicle | 4/4 | Steve Prescott |
1043 | Surgehacker Mech | Artifact Vehicle | 5/5 | Wisnu Tan |
1044 | Boseiju, Who Endures | Legendary Land | Chris Ostrowski |
1045 | Eiganjo, Seat of the Empire | Legendary Land | Julian Kok Joon Wen |
1046 | Otawara, Soaring City | Legendary Land | Alayna Danner |
1047 | Sokenzan, Crucible of Defiance | Legendary Land | Lucas Staniec |
1048 | Takenuma, Abandoned Mire | Legendary Land | Sam Burley |
1049 | Olivia, Crimson Bride | Legendary Creature Vampire Noble | 3/4 | Anna Steinbauer |
1050 | Manaform Hellkite | Creature Dragon | 4/4 | Andrew Mar |
1051 | Ascendant Packleader | Creature Wolf | 2/1 | Alessandra Pisano |
1052 | By Invitation Only | Sorcery | Micah Epstein |
1053 | Dominating Vampire | Creature Vampire | 3/3 | PINDURSKI |
1054 | Headless Rider | Creature Zombie | 3/1 | E. M. Gist |
1055 | Investigator's Journal | Artifact Clue | Yeong Hao Han |
1056 | Voldaren Estate | Land | Richard Wright |
1057 | Winged Portent | Instant | Nicholas Gregory |
1058 | Depopulate | Sorcery | Jokubas Uogintas |
1059 | Elspeth Resplendent | Legendary Planeswalker Elspeth | 5 | Anna Steinbauer |
1060 | Extraction Specialist | Creature Human Rogue | 3/2 | Irina Nordsol |
1061 | Giada, Font of Hope | Legendary Creature Angel | 2/2 | Eric Deschamps |
1062 | Halo Fountain | Artifact | Anastasia Balakchina |
1063 | Mysterious Limousine | Artifact Vehicle | 4/4 | Dan Scott |
1064 | Rabble Rousing | Enchantment | Nestor Ossandon Leal |
1065 | Sanctuary Warden | Creature Angel Soldier | 5/5 | Johannes Voss |
1066 | All-Seeing Arbiter | Creature Avatar | 5/4 | Robin Olausson |
1067 | Cut Your Losses | Sorcery | Dominik Mayer |
1068 | Errant, Street Artist | Legendary Creature Human Rogue | 0/3 | Justine Cruz |
1069 | Even the Score | Instant | Greg Opalinski |
1070 | Ledger Shredder | Creature Bird Advisor | 1/3 | Mila Pesic |
1071 | Reservoir Kraken | Creature Kraken | 6/6 | Nicholas Gregory |
1072 | Undercover Operative | Creature Shapeshifter Rogue | 0/0 | Tyler Walpole |
1073 | Wiretapping | Enchantment | Jason A. Engle |
1074 | Angel of Suffering | Creature Nightmare Angel | 5/3 | Martina Fackova |
1075 | Body Launderer | Creature Ogre Rogue | 3/3 | Matt Stewart |
1076 | Cemetery Tampering | Enchantment | Taras Susak |
1077 | Cut of the Profits | Sorcery | Donato Giancola |
1078 | Sanguine Spy | Creature Vampire Rogue | 2/3 | David Palumbo |
1079 | Shadow of Mortality | Creature Avatar | 7/7 | Robin Olausson |
1080 | Shakedown Heavy | Creature Ogre Warrior | 6/4 | Randy Vargas |
1081 | Tenacious Underdog | Creature Human Warrior | 3/2 | Zara Alfonso |
1082 | Arcane Bombardment | Enchantment | Marta Nael |
1083 | Devilish Valet | Creature Devil Warrior | 1/3 | Bud Cook |
1084 | Hoard Hauler | Artifact Vehicle | 5/5 | Jake Murray |
1085 | Jaxis, the Troublemaker | Legendary Creature Human Warrior | 2/3 | Zoltan Boros |
1086 | Professional Face-Breaker | Creature Human Warrior | 2/3 | Dan Scott |
1087 | Structural Assault | Sorcery | Liiga Smilshkalne |
1088 | Urabrask, Heretic Praetor | Legendary Creature Phyrexian Praetor | 4/4 | Simon Dominic |
1089 | Widespread Thieving | Enchantment | Andrew Mar |
1090 | Bootleggers' Stash | Artifact | Anastasia Ovchinnikova |
1091 | Evolving Door | Artifact | Drew Baker |
1092 | Fight Rigging | Enchantment | Daarken |
1093 | Gala Greeters | Creature Elf Druid | 1/1 | Bud Cook |
1094 | Titan of Industry | Creature Elemental | 7/7 | Lucas Staniec |
1095 | Topiary Stomper | Creature Plant Dinosaur | 4/4 | Robin Olausson |
1096 | Vivien on the Hunt | Legendary Planeswalker Vivien | 4 | Jake Murray |
1097 | Workshop Warchief | Creature Rhino Warrior | 5/3 | Zoltan Boros |
1098 | Aven Heartstabber | Creature Bird Assassin | 1/1 | Dan Scott |
1099 | Black Market Tycoon | Creature Cat Rogue | 2/2 | Brock Grossman |
1100 | Brokers Ascendancy | Enchantment | Dallas Williams |
1101 | Cabaretti Ascendancy | Enchantment | Kδri Christensen |
1102 | Corpse Explosion | Sorcery | Greg Staples |
1103 | Endless Detour | Instant | Eddie Mendoza |
1104 | Evelyn, the Covetous | Legendary Creature Vampire Rogue | 2/5 | Marta Nael |
1105 | Falco Spara, Pactweaver | Legendary Creature Bird Demon | 3/3 | Kieran Yanner |
1106 | Fleetfoot Dancer | Creature Elf Druid | 4/4 | Joshua Raphael |
1107 | Hostile Takeover | Sorcery | Vincent Proce |
1108 | Incandescent Aria | Sorcery | Randy Gallegos |
1109 | Jetmir, Nexus of Revels | Legendary Creature Cat Demon | 5/4 | Ryan Pancoast |
1110 | Jinnie Fay, Jetmir's Second | Legendary Creature Elf Druid | 3/3 | David Gaillet |
1111 | Lord Xander, the Collector | Legendary Creature Vampire Demon Noble | 6/6 | Martina Fackova |
1112 | Maestros Ascendancy | Enchantment | Jodie Muir |
1113 | Maestros Diabolist | Creature Vampire Warrior | 1/4 | Bastien L. Deharme |
1114 | Meeting of the Five | Sorcery | Dominik Mayer |
1115 | Ob Nixilis, the Adversary | Legendary Planeswalker Nixilis | 3 | Yongjae Choi |
1116 | Obscura Ascendancy | Enchantment | Igor Krstic |
1117 | Obscura Interceptor | Creature Cephalid Wizard | 3/1 | Jason A. Engle |
1118 | Ognis, the Dragon's Lash | Legendary Creature Viashino Warrior | 3/3 | Andreas Zafiratos |
1119 | Park Heights Pegasus | Creature Pegasus | 2/1 | Randy Gallegos |
1120 | Raffine, Scheming Seer | Legendary Creature Sphinx Demon | 1/4 | Johannes Voss |
1121 | Rigo, Streetwise Mentor | Legendary Creature Cat Citizen | 2/2 | Scott Murphy |
1122 | Riveteers Ascendancy | Enchantment | Svetlin Velinov |
1123 | Scheming Fence | Creature Human Citizen | 2/3 | Cristi Balanescu |
1124 | Soul of Emancipation | Creature Avatar | 5/7 | Eric Deschamps |
1125 | Toluz, Clever Conductor | Legendary Creature Human Rogue | 3/1 | Donato Giancola |
1126 | Unleash the Inferno | Instant | Zoltan Boros |
1127 | Void Rend | Instant | Rovina Cai |
1128 | Ziatora, the Incinerator | Legendary Creature Demon Dragon | 6/6 | Chris Rahn |
1129 | Ziatora's Envoy | Creature Viashino Warrior | 5/4 | Tuan Duong Chu |
1130 | Getaway Car | Artifact Vehicle | 4/3 | Donato Giancola |
1131 | Luxior, Giada's Gift | Legendary Artifact Equipment | Volkan Baga |
1132 | Unlicensed Hearse | Artifact Vehicle | */* | Chris Seaman |
1133 | Jetmir's Garden | Land Mountain Forest Plains | Kasia 'Kafis' Zielinska |
1134 | Raffine's Tower | Land Plains Island Swamp | Sam White |
1135 | Spara's Headquarters | Land Forest Plains Island | Kieran Yanner |
1136 | Xander's Lounge | Land Island Swamp Mountain | James Paick |
1137 | Ziatora's Proving Ground | Land Swamp Mountain Forest | Viko Menezes |
1138 | Aerial Extortionist | Creature Bird Soldier | 4/3 | Deruchenko Alexander |
1139 | Angelic Sleuth | Creature Angel Advisor | 2/3 | Marc Simonetti |
1140 | Boss's Chauffeur | Creature Elf Citizen | 0/0 | Yangtian Li |
1141 | Contractual Safeguard | Instant | Gaboleps |
1142 | Damning Verdict | Sorcery | Gaboleps |
1143 | Grand Crescendo | Instant | Raluca Marinescu |
1144 | Jailbreak | Sorcery | Tatiana Kirgetova |
1145 | Master of Ceremonies | Creature Rhino Druid | 3/4 | Milivoj Ceran |
1146 | Resourceful Defense | Enchantment | Francis Tneh |
1147 | Skyboon Evangelist | Creature Bird Advisor | 3/3 | Rudy Siswanto |
1148 | Smuggler's Share | Enchantment | Aaron Miller |
1149 | Aven Courier | Creature Bird Advisor | 1/1 | Lars Grant-West |
1150 | Cephalid Facetaker | Creature Cephalid Rogue | 1/4 | Uriah Voth |
1151 | Change of Plans | Instant | Campbell White |
1152 | Extravagant Replication | Enchantment | Pauline Voss |
1153 | Flawless Forgery | Sorcery | Durion |
1154 | In Too Deep | Enchantment Aura | Josι Parodi |
1155 | Mask of the Schemer | Artifact Equipment | James Paick |
1156 | Shield Broker | Creature Cephalid Advisor | 3/4 | Daniel Ljunggren |
1157 | Sinister Concierge | Creature Human Wizard | 2/1 | Tomas Duchek |
1158 | Skyway Robber | Creature Bird Rogue | 3/3 | Denys Tsiperko |
1159 | Storm of Forms | Instant | Campbell White |
1160 | Bellowing Mauler | Creature Ogre Warrior | 4/6 | Daarken |
1161 | Body Count | Instant | Vladimir Krisetskiy |
1162 | Dogged Detective | Creature Human Rogue | 2/1 | Caroline Gariba |
1163 | Lethal Scheme | Instant | Tuan Duong Chu |
1164 | Make an Example | Sorcery | Igor Grechanyi |
1165 | Misfortune Teller | Creature Human Warlock | 3/1 | Nils Hamm |
1166 | Protection Racket | Enchantment | Ernanda Souza |
1167 | Waste Management | Instant | Aaron Miller |
1168 | Wave of Rats | Creature Rat | 4/2 | Brian Valeza |
1169 | Writ of Return | Sorcery | Kai Carpenter |
1170 | Xander's Pact | Sorcery | Helge C. Balzer |
1171 | Audacious Swap | Instant | Igor Grechanyi |
1172 | Determined Iteration | Enchantment | Zoltan Boros |
1173 | Indulge / Excess | Sorcery | Gaboleps |
1174 | Industrial Advancement | Enchantment | Svetlin Velinov |
1175 | Life of the Party | Creature Elemental | 0/1 | Brian Valeza |
1176 | Mezzio Mugger | Creature Viashino Rogue | 3/3 | Filipe Pagliuso |
1177 | Rain of Riches | Enchantment | Evyn Fong |
1178 | Rose Room Treasurer | Creature Ogre Warrior | 4/3 | David Sladek |
1179 | Seize the Spotlight | Sorcery | Ernanda Souza |
1180 | Spellbinding Soprano | Creature Human Bard | 2/2 | Ernanda Souza |
1181 | Turf War | Enchantment | Victor Adame Minguez |
1182 | Bribe Taker | Creature Rhino Warrior | 6/6 | Christopher Burdett |
1183 | Caldaia Guardian | Creature Human Soldier | 4/3 | Aaron J. Riley |
1184 | Crash the Party | Instant | Ben Wootten |
1185 | Dodgy Jalopy | Artifact Vehicle | */5 | Sean Murray |
1186 | Family's Favor | Enchantment | Alexander Mokhov |
1187 | First Responder | Creature Ogre Citizen | 3/3 | Helge C. Balzer |
1188 | Killer Service | Enchantment | Simon Dominic |
1189 | Next of Kin | Enchantment Aura | Andreas Zafiratos |
1190 | Park Heights Maverick | Creature Human Soldier | 2/2 | Daarken |
1191 | Scepter of Celebration | Artifact Equipment | Olena Richards |
1192 | Vivien's Stampede | Sorcery | Olena Richards |
1193 | Agent's Toolkit | Artifact Clue | Olena Richards |
1194 | Bess, Soul Nourisher | Legendary Creature Human Citizen | 1/1 | Leonardo Santanna |
1195 | Brokers Confluence | Instant | Brian Valeza |
1196 | Cabaretti Confluence | Sorcery | Jake Murray |
1197 | Cryptic Pursuit | Enchantment | Marc Simonetti |
1198 | Denry Klin, Editor in Chief | Legendary Creature Cat Advisor | 2/2 | Aaron J. Riley |
1199 | Grime Gorger | Creature Horror | 3/3 | Uriah Voth |
1200 | Jolene, the Plunder Queen | Legendary Creature Human Warrior | 2/2 | Caroline Gariba |
1201 | Life Insurance | Enchantment | Brian Valeza |
1202 | Maestros Confluence | Sorcery | Leonardo Santanna |
1203 | Obscura Confluence | Instant | Wisnu Tan |
1204 | Oskar, Rubbish Reclaimer | Legendary Creature Human Wizard | 3/3 | Leonardo Santanna |
1205 | Prosperous Partnership | Enchantment | Evyn Fong |
1206 | Riveteers Confluence | Sorcery | Vladimir Krisetskiy |
1207 | Syrix, Carrier of the Flame | Legendary Creature Phoenix | 3/3 | Brian Valeza |
1208 | Currency Converter | Artifact | Sean Murray |
1209 | False Floor | Artifact | James Paick |
1210 | Gavel of the Righteous | Artifact Equipment | Milivoj Ceran |
1211 | Smuggler's Buggy | Artifact Vehicle | 5/5 | James Paick |
1212 | Weathered Sentinels | Artifact Creature Wall | 2/5 | Jakub Kasper |
1213 | Karn, Living Legacy | Legendary Planeswalker Karn | 4 | Chris Rahn |
1214 | Anointed Peacekeeper | Creature Human Cleric | 3/3 | Tia Masic |
1215 | Archangel of Wrath | Creature Angel | 3/4 | Miguel Mercado |
1216 | Danitha, Benalia's Hope | Legendary Creature Human Knight | 4/4 | Magali Villeneuve |
1217 | Defiler of Faith | Creature Phyrexian Human | 5/5 | Magali Villeneuve |
1218 | Guardian of New Benalia | Creature Human Soldier | 2/2 | Ernanda Souza |
1219 | Leyline Binding | Enchantment | Cristi Balanescu |
1220 | Serra Paragon | Creature Angel | 3/4 | Heonhwa Choe |
1221 | Temporary Lockdown | Enchantment | Bryan Sola |
1222 | Urza Assembles the Titans | Enchantment Saga | Josu Hernaiz |
1223 | Valiant Veteran | Creature Kor Soldier | 2/2 | Nestor Ossandon Leal |
1224 | Academy Loremaster | Creature Human Wizard | 2/3 | Marcela Medeiros |
1225 | Aether Channeler | Creature Human Wizard | 2/1 | Caio Monteiro |
1226 | Defiler of Dreams | Creature Phyrexian Sphinx | 4/3 | Ryan Pancoast |
1227 | Haughty Djinn | Creature Djinn | */4 | Mike Jordana |
1228 | The Phasing of Zhalfir | Enchantment Saga | LA Draws |
1229 | Silver Scrutiny | Sorcery | Donato Giancola |
1230 | Sphinx of Clear Skies | Creature Sphinx | 5/5 | Valera Lutfullina |
1231 | Vesuvan Duplimancy | Enchantment | Wylie Beckert |
1232 | Vodalian Hexcatcher | Creature Merfolk Wizard | 1/1 | Dmitry Burmak |
1233 | Vodalian Mindsinger | Creature Merfolk Wizard | 2/2 | Steve Prescott |
1234 | Braids, Arisen Nightmare | Legendary Creature Nightmare | 3/3 | Heonhwa Choe |
1235 | The Cruelty of Gix | Enchantment Saga | Volkan Baga |
1236 | Defiler of Flesh | Creature Phyrexian Horror | 4/4 | Mathias Kollros |
1237 | Drag to the Bottom | Sorcery | Nino Is |
1238 | Evolved Sleeper | Creature Human | 1/1 | Jason A. Engle |
1239 | Liliana of the Veil | Legendary Planeswalker Liliana | 3 | Martina Fackova |
1240 | The Raven Man | Legendary Creature Human Wizard | 2/1 | Chris Rahn |
1241 | Shadow-Rite Priest | Creature Human Cleric | 2/2 | Michael C. Hayes |
1242 | Sheoldred, the Apocalypse | Legendary Creature Phyrexian Praetor | 4/5 | Chris Rahn |
1243 | Stronghold Arena | Enchantment | Alexander Mokhov |
1244 | Chaotic Transformation | Sorcery | Joseph Meehan |
1245 | Defiler of Instinct | Creature Phyrexian Kavu | 4/4 | Steven Belledin |
1246 | The Elder Dragon War | Enchantment Saga | Filip Burburan |
1247 | Jaya, Fiery Negotiator | Legendary Planeswalker Jaya | 4 | Marta Nael |
1248 | Keldon Flamesage | Creature Human Shaman | 2/3 | Jason A. Engle |
1249 | Radha's Firebrand | Creature Human Warrior | 3/1 | Angelo Bortolini |
1250 | Rundvelt Hordemaster | Creature Goblin Warrior | 1/1 | Bruno Biazotto |
1251 | Shivan Devastator | Creature Dragon Hydra | 0/0 | Brent Hollowell |
1252 | Squee, Dubious Monarch | Legendary Creature Goblin Noble | 2/2 | Zoltan Boros |
1253 | Temporal Firestorm | Sorcery | Nestor Ossandon Leal |
1254 | Defiler of Vigor | Creature Phyrexian Wurm | 6/6 | Chase Stone |
1255 | Herd Migration | Sorcery | Eric Deschamps |
1256 | Leaf-Crowned Visionary | Creature Elf Druid | 1/1 | Anna Steinbauer |
1257 | Llanowar Greenwidow | Creature Spider | 4/3 | Jokubas Uogintas |
1258 | Llanowar Loamspeaker | Creature Elf Druid | 1/3 | Zara Alfonso |
1259 | Quirion Beastcaller | Creature Dryad Warrior | 2/2 | Valera Lutfullina |
1260 | Silverback Elder | Creature Ape Shaman | 5/7 | Alexander Mokhov |
1261 | Threats Undetected | Sorcery | Randy Vargas |
1262 | Urborg Lhurgoyf | Creature Lhurgoyf | */1+* | Andrey Kuzinskiy |
1263 | The World Spell | Enchantment Saga | Adam Paquette |
1264 | Ajani, Sleeper Agent | Legendary Planeswalker Ajani | 4 | Matt Stewart |
1265 | Astor, Bearer of Blades | Legendary Creature Human Warrior | 4/4 | Josh Hass |
1266 | Ertai Resurrected | Legendary Creature Phyrexian Human Wizard | 3/2 | Ryan Pancoast |
1267 | Ivy, Gleeful Spellthief | Legendary Creature Faerie Rogue | 2/1 | Evyn Fong |
1268 | Jhoira, Ageless Innovator | Legendary Creature Human Artificer | 2/3 | Justyna Gil |
1269 | Jodah, the Unifier | Legendary Creature Human Wizard | 5/5 | Ryan Pancoast |
1270 | King Darien XLVIII | Legendary Creature Human Soldier | 2/3 | Donato Giancola |
1271 | Meria, Scholar of Antiquity | Legendary Creature Elf Artificer | 3/3 | Aurore Folny |
1272 | Nemata, Primeval Warden | Legendary Creature Treefolk | 3/4 | Andrew Mar |
1273 | Ratadrabik of Urborg | Legendary Creature Zombie Wizard | 3/3 | Anna Pavleeva |
1274 | Rith, Liberated Primeval | Legendary Creature Dragon | 5/5 | Victor Adame Minguez |
1275 | Rivaz of the Claw | Legendary Creature Viashino Warlock | 3/3 | Joshua Raphael |
1276 | Shanna, Purifying Blade | Legendary Creature Human Warrior | 3/3 | Magali Villeneuve |
1277 | Sol'Kanar the Tainted | Legendary Creature Elemental Demon | 5/5 | Filip Burburan |
1278 | Soul of Windgrace | Legendary Creature Cat Avatar | 5/4 | Liiga Smilshkalne |
1279 | Stenn, Paranoid Partisan | Legendary Creature Human Wizard | 2/2 | Mila Pesic |
1280 | Zur, Eternal Schemer | Legendary Creature Human Wizard | 1/4 | Jesper Ejsing |
1281 | Golden Argosy | Legendary Artifact Vehicle | 3/6 | Daniel Ljunggren |
1282 | Karn's Sylex | Legendary Artifact | Adam Paquette |
1283 | Timeless Lotus | Legendary Artifact | Lindsey Look |
1284 | Weatherlight Compleated | Legendary Artifact Vehicle | 5/5 | Adam Paquette |
1285 | Adarkar Wastes | Land | Piotr Dura |
1286 | Caves of Koilos | Land | Julian Kok Joon Wen |
1287 | Karplusan Forest | Land | Sam Burley |
1288 | Plaza of Heroes | Land | Gabor Szikszai |
1289 | Shivan Reef | Land | Andrew Mar |
1290 | Sulfurous Springs | Land | Bruce Brenneise |
1291 | Thran Portal | Land Gate | Sarah Finnigan |
1292 | Yavimaya Coast | Land | Jesper Ejsing |
1293 | Toxrill, the Corrosive | Legendary Creature Slug Horror | 7/7 | Simon Dominic |
1294 | Chandra, Dressed to Kill | Legendary Planeswalker Chandra | 3 | Viktor Titov |
1295 | Cultivator Colossus | Creature Plant Beast | */* | Antonio Josι Manzanedo |
1296 | Thalia, Guardian of Thraben | Legendary Creature Human Soldier | 2/1 | Magali Villeneuve |
1297 | Overcharged Amalgam | Creature Zombie Horror | 3/3 | Mike Jordana |
1298 | Dig Up | Sorcery | Slawomir Maniak |
1299 | Glorious Sunrise | Enchantment | Andreas Zafiratos |
1300 | Deathcap Glade | Land | Sam Burley |
1301 | Dreamroot Cascade | Land | Sam Burley |
1302 | Shattered Sanctum | Land | Muhammad Firdaus |
1303 | Stormcarved Coast | Land | Sarah Finnigan |
1304 | Sundown Pass | Land | Muhammad Firdaus |
1305 | In the Trenches | Enchantment | Daarken |
1306 | Kayla's Command | Sorcery | Dominik Mayer |
1307 | Kayla's Reconstruction | Sorcery | Nicholas Elias |
1308 | Loran of the Third Path | Legendary Creature Human Artificer | 2/1 | Steven Belledin |
1309 | Myrel, Shield of Argive | Legendary Creature Human Soldier | 3/4 | Ryan Pancoast |
1310 | Siege Veteran | Creature Human Soldier | 2/2 | Darren Tan |
1311 | Soul Partition | Instant | Kekai Kotaki |
1312 | Tocasia's Welcome | Enchantment | Johan Grenier |
1313 | Autonomous Assembler | Artifact Creature Assembly-Worker | 4/5 | Slawomir Maniak |
1314 | Platoon Dispenser | Artifact Creature Construct | 4/6 | Leon Tukker |
1315 | Steel Seraph | Artifact Creature Angel | 5/4 | Denys Tsiperko |
1316 | Urza's Sylex | Legendary Artifact | Joseph Meehan |
1317 | Drafna, Founder of Lat-Nam | Legendary Creature Human Artificer Advisor | 2/1 | Lie Setiawan |
1318 | Hurkyl, Master Wizard | Legendary Creature Human Wizard Advisor | 2/4 | Randy Vargas |
1319 | Hurkyl's Final Meditation | Instant | Nephelomancer |
1320 | One with the Multiverse | Enchantment | Liiga Smilshkalne |
1321 | Skystrike Officer | Creature Human Soldier | 2/3 | Diego Gisbert |
1322 | Teferi, Temporal Pilgrim | Legendary Planeswalker Teferi | 4 | Magali Villeneuve |
1323 | Urza's Command | Instant | Dominik Mayer |
1324 | Arcane Proxy | Artifact Creature Wizard | 4/3 | Kekai Kotaki |
1325 | Surge Engine | Artifact Creature Construct | 3/2 | Daarken |
1326 | The Temporal Anchor | Legendary Artifact | Kekai Kotaki |
1327 | Terisian Mindbreaker | Artifact Creature Juggernaut | 6/4 | Steve Prescott |
1328 | Ashnod, Flesh Mechanist | Legendary Creature Human Artificer | 1/1 | Howard Lyon |
1329 | Diabolic Intent | Sorcery | Dan Scott |
1330 | Fateful Handoff | Sorcery | Gaboleps |
1331 | Gix, Yawgmoth Praetor | Legendary Creature Phyrexian Praetor | 3/3 | Anna Podedworna |
1332 | Gix's Command | Sorcery | Dominik Mayer |
1333 | Gixian Puppeteer | Creature Phyrexian Warlock | 4/3 | Bastien L. Deharme |
1334 | Hostile Negotiations | Instant | David Auden Nash |
1335 | Misery's Shadow | Creature Shade | 2/2 | Igor Kieryluk |
1336 | Painful Quandary | Enchantment | David Palumbo |
1337 | Phyrexian Fleshgorger | Artifact Creature Phyrexian Wurm | 7/5 | Steve Prescott |
1338 | Razorlash Transmogrant | Artifact Creature Zombie | 3/1 | Kekai Kotaki |
1339 | Transmogrant's Crown | Artifact Equipment | Nino Vecia |
1340 | Brotherhood's End | Sorcery | Bryan Sola |
1341 | Draconic Destiny | Enchantment Aura | Justin Hernandez Alexis Hernandez |
1342 | Feldon, Ronom Excavator | Legendary Creature Human Artificer | 2/2 | Howard Lyon |
1343 | Mechanized Warfare | Enchantment | Robin Olausson |
1344 | Mishra's Command | Sorcery | Dominik Mayer |
1345 | Over the Top | Sorcery | Cristi Balanescu |
1346 | Tyrant of Kher Ridges | Creature Dragon | 4/5 | Karl Kopinski |
1347 | Visions of Phyrexia | Enchantment | Dominik Mayer |
1348 | Skitterbeam Battalion | Artifact Creature Construct | 4/4 | Leon Tukker |
1349 | Awaken the Woods | Sorcery | Bryan Sola |
1350 | Fade from History | Sorcery | Alessandra Pisano |
1351 | Fauna Shaman | Creature Elf Shaman | 2/2 | Nicholas Elias |
1352 | Gwenna, Eyes of Gaea | Legendary Creature Elf Druid Scout | 2/3 | Steve Prescott |
1353 | Teething Wurmlet | Creature Wurm | 1/1 | Jesper Ejsing |
1354 | Titania's Command | Sorcery | Dominik Mayer |
1355 | Perennial Behemoth | Artifact Creature Beast | 2/7 | Wayne Reynolds |
1356 | Rootwire Amalgam | Artifact Creature Golem | 5/5 | Leon Tukker |
1357 | Simian Simulacrum | Artifact Creature Ape | 2/1 | Randy Vargas |
1358 | Deathbloom Ritualist | Creature Elf Warlock | 3/5 | Taras Susak |
1359 | Hajar, Loyal Bodyguard | Legendary Creature Human Soldier | 3/3 | Joshua Raphael |
1360 | Harbin, Vanguard Aviator | Legendary Creature Human Soldier | 3/2 | Kieran Yanner |
1361 | Legions to Ashes | Sorcery | Artur Nakhodkin |
1362 | Mishra, Tamer of Mak Fawa | Legendary Creature Human Artificer | 4/4 | Darren Tan |
1363 | Queen Kayla bin-Kroog | Legendary Creature Human Noble | 2/3 | Cristi Balanescu |
1364 | Saheeli, Filigree Master | Legendary Planeswalker Saheeli | 3 | Aurore Folny |
1365 | Sarinth Greatwurm | Creature Wurm | 7/6 | Jesper Ejsing |
1366 | Tawnos, the Toymaker | Legendary Creature Human Artificer | 3/5 | Livia Prima |
1367 | Tocasia, Dig Site Mentor | Legendary Creature Human Artificer | 4/3 | Lie Setiawan |
1368 | Urza, Prince of Kroog | Legendary Creature Human Artificer | 2/3 | Joshua Raphael |
1369 | Bladecoil Serpent | Artifact Creature Serpent | 5/4 | Joshua Cairos |
1370 | Clay Champion | Artifact Creature Construct | 2/2 | Leon Tukker |
1371 | Cityscape Leveler | Artifact Creature Construct | 8/8 | Leon Tukker |
1372 | Liberator, Urza's Battlethopter | Legendary Artifact Creature Thopter | 1/2 | Ekaterina Burmak |
1373 | Portal to Phyrexia | Artifact | Svetlin Velinov |
1374 | The Stasis Coffin | Legendary Artifact | Artur Nakhodkin |
1375 | The Stone Brain | Legendary Artifact | Irina Nordsol |
1376 | Thran Spider | Artifact Creature Spider | 2/4 | Joshua Cairos |
1377 | Battlefield Forge | Land | Thomas Stoop |
1378 | Blast Zone | Land | Jorge Jacinto |
1379 | Brushland | Land | Thomas Stoop |
1380 | Fortified Beachhead | Land | Christian Dimitrov |
1381 | Hall of Tagsin | Land | Christian Dimitrov |
1382 | Llanowar Wastes | Land | Lucas Graciano |
1383 | Mishra's Foundry | Land | Leon Tukker |
1384 | Underground River | Land | Volkan Baga |
1385 | Hallowed Haunting | Enchantment | David Auden Nash |
1386 | Voice of the Blessed | Creature Spirit Cleric | 2/2 | Anastasia Ovchinnikova |
1387 | Welcoming Vampire | Creature Vampire | 2/3 | Lorenzo Mastroianni |
1388 | Elesh Norn, Mother of Machines | Legendary Creature Phyrexian Praetor | 4/7 | Martina Fackova |
1389 | The Eternal Wanderer | Legendary Planeswalker | 5 | Alix Branwyn |
1390 | Kemba, Kha Enduring | Legendary Creature Cat Cleric | 2/2 | Zoltan Boros |
1391 | Mondrak, Glory Dominus | Legendary Creature Phyrexian Horror | 4/4 | Jason A. Engle |
1392 | Norn's Wellspring | Artifact | Jonas De Ro |
1393 | Phyrexian Vindicator | Creature Phyrexian Horror | 5/5 | Denys Tsiperko |
1394 | Skrelv, Defector Mite | Legendary Artifact Creature Phyrexian Mite | 1/1 | Brian Valeza |
1395 | Skrelv's Hive | Enchantment | Heonhwa Choe |
1396 | White Sun's Twilight | Sorcery | Julian Kok Joon Wen |
1397 | Blade of Shared Souls | Artifact Equipment | Volkan Baga |
1398 | Blue Sun's Twilight | Sorcery | Piotr Dura |
1399 | Encroaching Mycosynth | Artifact | Martin de Diego Sadaba |
1400 | Ichormoon Gauntlet | Artifact | Tiffany Turrill |
1401 | Jace, the Perfected Mind | Legendary Planeswalker Jace | 5 | Chase Stone |
1402 | Mercurial Spelldancer | Creature Phyrexian Rogue | 2/1 | Marcela Bolνvar |
1403 | Mindsplice Apparatus | Artifact | Ovidio Cartagena |
1404 | Tekuthal, Inquiry Dominus | Legendary Creature Phyrexian Horror | 3/5 | Martin de Diego Sadaba |
1405 | Unctus, Grand Metatect | Legendary Artifact Creature Phyrexian Vedalken | 2/4 | Andrew Mar |
1406 | Archfiend of the Dross | Creature Phyrexian Demon | 6/6 | Lie Setiawan |
1407 | Black Sun's Twilight | Instant | Jonas De Ro |
1408 | Drivnod, Carnage Dominus | Legendary Creature Phyrexian Horror | 8/3 | Bogdan Rezunenko |
1409 | Geth, Thane of Contracts | Legendary Creature Phyrexian Zombie | 3/4 | Martin de Diego Sadaba |
1410 | Karumonix, the Rat King | Legendary Creature Phyrexian Rat | 3/3 | Helge C. Balzer |
1411 | Phyrexian Arena | Enchantment | Martina Fackova |
1412 | Phyrexian Obliterator | Creature Phyrexian Horror | 5/5 | Maxim Kostin |
1413 | Vraan, Executioner Thane | Legendary Creature Phyrexian Vampire | 2/2 | Helge C. Balzer |
1414 | Vraska, Betrayal's Sting | Legendary Planeswalker Vraska | 6 | Chase Stone |
1415 | All Will Be One | Enchantment | Chris Rahn |
1416 | Capricious Hellraiser | Creature Phyrexian Dragon | 4/4 | Durion |
1417 | Dragonwing Glider | Artifact Equipment | Andreas Zafiratos |
1418 | Koth, Fire of Resistance | Legendary Planeswalker Koth | 4 | Eric Wilkerson |
1419 | Red Sun's Twilight | Sorcery | Julian Kok Joon Wen |
1420 | Slobad, Iron Goblin | Legendary Creature Phyrexian Goblin Artificer | 3/3 | Chris Seaman |
1421 | Solphim, Mayhem Dominus | Legendary Creature Phyrexian Horror | 5/4 | Chris Cold |
1422 | Urabrask's Forge | Artifact | Lie Setiawan |
1423 | Vindictive Flamestoker | Creature Phyrexian Wizard | 1/2 | Xavier Ribeiro |
1424 | Bloated Contaminator | Creature Phyrexian Beast | 4/4 | Johann Bodin |
1425 | Conduit of Worlds | Artifact | Jokubas Uogintas |
1426 | Evolved Spinoderm | Creature Phyrexian Beast | 5/5 | Svetlin Velinov |
1427 | Green Sun's Twilight | Sorcery | Yeong Hao Han |
1428 | Nissa, Ascended Animist | Legendary Planeswalker Nissa | 7 | Chase Stone |
1429 | Thrun, Breaker of Silence | Legendary Creature Troll Shaman | 5/5 | Simon Dominic |
1430 | Tyrranax Rex | Creature Phyrexian Dinosaur | 8/8 | Tuan Duong Chu |
1431 | Venerated Rotpriest | Creature Phyrexian Druid | 1/2 | Brian Valeza |
1432 | Zopandrel, Hunger Dominus | Legendary Creature Phyrexian Horror | 4/6 | Antonio Josι Manzanedo |
1433 | Atraxa, Grand Unifier | Legendary Creature Phyrexian Angel | 7/7 | Marta Nael |
1434 | Ezuri, Stalker of Spheres | Legendary Creature Phyrexian Elf Warrior | 3/3 | Fariba Khamseh |
1435 | Glissa Sunslayer | Legendary Creature Phyrexian Zombie Elf | 3/3 | Krharts |
1436 | Jor Kadeen, First Goldwarden | Legendary Creature Human Rebel | 2/2 | Jeremy Wilson |
1437 | Kaito, Dancing Shadow | Legendary Planeswalker Kaito | 3 | Daarken |
1438 | Kaya, Intangible Slayer | Legendary Planeswalker Kaya | 6 | Marta Nael |
1439 | Kethek, Crucible Goliath | Legendary Creature Phyrexian Beast | 4/4 | Zoltan Boros |
1440 | Lukka, Bound to Ruin | Legendary Planeswalker Lukka | 5 | Chase Stone |
1441 | Malcator, Purity Overseer | Legendary Creature Phyrexian Elephant Wizard | 1/1 | Johann Bodin |
1442 | Melira, the Living Cure | Legendary Creature Human Scout | 3/3 | Miranda Meeks |
1443 | Migloz, Maze Crusher | Legendary Creature Phyrexian Beast | 4/4 | Zezhou Chen |
1444 | Nahiri, the Unforgiving | Legendary Planeswalker Nahiri | 5 | Chase Stone |
1445 | Ovika, Enigma Goliath | Legendary Creature Phyrexian Nightmare | 6/6 | Antonio Josι Manzanedo |
1446 | Ria Ivor, Bane of Bladehold | Legendary Creature Phyrexian Knight | 3/4 | Andreas Zafiratos |
1447 | Tyvar, Jubilant Brawler | Legendary Planeswalker Tyvar | 3 | Victor Adame Minguez |
1448 | Venser, Corpse Puppet | Legendary Creature Phyrexian Zombie Wizard | 1/3 | Igor Kieryluk |
1449 | Argentum Masticore | Artifact Creature Phyrexian Masticore | 5/5 | Zack Stella |
1450 | The Filigree Sylex | Legendary Artifact | Leanna Crossan |
1451 | Graaz, Unstoppable Juggernaut | Legendary Artifact Creature Juggernaut | 7/5 | Nestor Ossandon Leal |
1452 | Mirran Safehouse | Artifact | Piotr Dura |
1453 | Monument to Perfection | Artifact | Igor Kieryluk |
1454 | Soulless Jailer | Artifact Creature Phyrexian Golem | 0/4 | Donato Giancola |
1455 | Staff of Compleation | Artifact | Igor Krstic |
1456 | Sword of Forge and Frontier | Artifact Equipment | Scott Murphy |
1457 | Tablet of Compleation | Artifact | Martin de Diego Sadaba |
1458 | Zenith Chronicler | Artifact Creature Phyrexian Construct | 3/1 | Johann Bodin |
1459 | Blackcleave Cliffs | Land | Yeong Hao Han |
1460 | Copperline Gorge | Land | Yeong Hao Han |
1461 | Darkslick Shores | Land | Aaron Miller |
1463 | The Monumental Facade | Land Sphere | Bruce Brenneise |
1464 | The Mycosynth Gardens | Land Sphere | Andrew Mar |
1465 | Razorverge Thicket | Land | Randy Gallegos |
1466 | Seachrome Coast | Land | Mauricio Calle |
1467 | The Seedcore | Land Sphere | Kasia 'Kafis' Zielinska |
1468 | Hullbreaker Horror | Creature Kraken Horror | 7/8 | Svetlin Velinov |
1469 | Archangel Elspeth | Legendary Planeswalker Elspeth | 4 | Cynthia Sheppard |
1470 | Boon-Bringer Valkyrie | Creature Angel Warrior | 4/4 | Heonhwa Choe |
1471 | Dusk Legion Duelist | Creature Vampire Soldier | 2/2 | Ryan Valle |
1472 | Guardian of Ghirapur | Creature Angel | 3/3 | Cynthia Sheppard |
1473 | Knight-Errant of Eos | Creature Human Knight | 4/4 | Kevin Sidharta |
1474 | Monastery Mentor | Creature Human Monk | 2/2 | Brian Valeza |
1475 | Progenitor Exarch | Creature Phyrexian Cat Cleric | 1/2 | Marie Magny |
1476 | Sunfall | Sorcery | Kasia 'Kafis' Zielinska |
1477 | Chrome Host Seedshark | Creature Phyrexian Shark | 2/4 | Donato Giancola |
1478 | Complete the Circuit | Instant | Eelis Kyttanen |
1479 | Faerie Mastermind | Creature Faerie Rogue | 2/1 | Joshua Raphael |
1480 | See Double | Instant | Marc Simonetti |
1481 | Transcendent Message | Instant | Liiga Smilshkalne |
1482 | Zephyr Singer | Creature Siren Pirate | 3/4 | Lie Setiawan |
1483 | Archpriest of Shadows | Creature Human Warlock | 4/4 | Fariba Khamseh |
1484 | Bloated Processor | Creature Phyrexian | 3/2 | Brock Grossman |
1485 | Breach the Multiverse | Sorcery | Liiga Smilshkalne |
1486 | Grafted Butcher | Creature Phyrexian Samurai | 2/2 | Zack Stella |
1487 | Hoarding Broodlord | Creature Dragon | 7/6 | Filip Burburan |
1488 | Pile On | Instant | Javier Charro |
1489 | Bloodfeather Phoenix | Creature Phoenix | 2/2 | Rudy Siswanto |
1490 | Chandra, Hope's Beacon | Legendary Planeswalker Chandra | 5 | Kieran Yanner |
1491 | City on Fire | Enchantment | Jake Murray |
1492 | Into the Fire | Sorcery | Grzegorz Rutkowski |
1493 | Nahiri's Warcrafting | Sorcery | Zara Alfonso |
1494 | Rampaging Raptor | Creature Dinosaur | 4/4 | Denys Tsiperko |
1495 | Voldaren Thrillseeker | Creature Vampire Warrior | 1/1 | Viko Menezes |
1496 | Ancient Imperiosaur | Creature Dinosaur | 6/6 | Piotr Foksowicz |
1497 | Deeproot Wayfinder | Creature Merfolk Scout | 2/3 | Anna Pavleeva |
1498 | Doomskar Warrior | Creature Human Warrior | 4/3 | Chris Rallis |
1499 | Glistening Dawn | Sorcery | Chris Ostrowski |
1500 | Ozolith, the Shattered Spire | Legendary Artifact | Daarken |
1501 | Tribute to the World Tree | Enchantment | Kristina Carroll |
1502 | Wrenn and Realmbreaker | Legendary Planeswalker Wrenn | 4 | Cristi Balanescu |
1503 | Baral and Kari Zev | Legendary Creature Human | 2/4 | Fariba Khamseh |
1504 | Borborygmos and Fblthp | Legendary Creature Cyclops Homunculus | 6/5 | Rudy Siswanto |
1505 | Djeru and Hazoret | Legendary Creature Human God | 5/4 | Matt Stewart |
1506 | Drana and Linvala | Legendary Creature Vampire Angel | 3/4 | Raluca Marinescu |
1507 | Errant and Giada | Legendary Creature Human Angel | 2/3 | Cristi Balanescu |
1508 | Ghalta and Mavren | Legendary Creature Dinosaur Vampire | 12/12 | Zezhou Chen |
1509 | Glissa, Herald of Predation | Legendary Creature Phyrexian Zombie Elf | 3/5 | Cristi Balanescu |
1510 | Hidetsugu and Kairi | Legendary Creature Ogre Demon Dragon | 5/4 | Chris Rahn |
1511 | Inga and Esika | Legendary Creature Human God | 4/4 | Wayne Reynolds |
1512 | Kogla and Yidaro | Legendary Creature Ape Dinosaur Turtle | 7/7 | Chris Rahn |
1513 | Kroxa and Kunoros | Legendary Creature Elder Giant Dog | 6/6 | Ignatius Budi |
1514 | Omnath, Locus of All | Legendary Creature Phyrexian Elemental | 4/4 | Bryan Sola |
1515 | Quintorius, Loremaster | Legendary Creature Elephant Cleric | 3/5 | Lie Setiawan |
1516 | Rankle and Torbran | Legendary Creature Faerie Dwarf | 3/4 | Viko Menezes |
1517 | Thalia and The Gitrog Monster | Legendary Creature Human Frog Horror | 4/4 | Howard Lyon |
1518 | Yargle and Multani | Legendary Creature Frog Spirit Elemental | 18/6 | Slawomir Maniak |
1519 | Zimone and Dina | Legendary Creature Human Dryad | 3/4 | Lie Setiawan |
1520 | Zurgo and Ojutai | Legendary Creature Orc Dragon | 4/4 | Daarken |
1521 | Realmbreaker, the Invasion Tree | Legendary Artifact | Kekai Kotaki |
1522 | Sword of Once and Future | Artifact Equipment | Joshua Cairos |
1523 | Hopeful Initiate | Creature Human Warlock | 1/2 | Dan Scott |
1524 | Reckoner Bankbuster | Artifact Vehicle | 4/4 | Yoshiya |
1525 | Archon of the Wild Rose | Creature Archon | 4/4 | Chris Rahn |
1526 | Expel the Interlopers | Sorcery | Andreas Zafiratos |
1527 | Moonshaker Cavalry | Creature Spirit Knight | 6/6 | Aldo Dominguez |
1528 | Regal Bunnicorn | Creature Rabbit Unicorn | */* | Ilse Gort |
1529 | Spellbook Vendor | Creature Human Peasant | 2/2 | Scott Murphy |
1530 | A Tale for the Ages | Enchantment | Julie Dillon |
1531 | Three Blind Mice | Enchantment Saga | Andrew Mar |
1532 | Virtue of Loyalty | Enchantment | Piotr Dura |
1533 | Werefox Bodyguard | Creature Elf Fox Knight | 2/2 | Nestor Ossandon Leal |
1534 | Asinine Antics | Sorcery | Brent Hollowell |
1535 | Extraordinary Journey | Enchantment | Volkan Baga |
1536 | Farsight Ritual | Instant | Randy Gallegos |
1537 | Horned Loch-Whale | Creature Whale | 6/6 | Simon Dominic |
1538 | Ingenious Prodigy | Creature Human Wizard | 0/1 | Brian Valeza |
1539 | Sleep-Cursed Faerie | Creature Faerie Wizard | 3/3 | Heonhwa Choe |
1540 | Talion's Messenger | Creature Faerie Noble | 1/3 | Marta Nael |
1541 | Virtue of Knowledge | Enchantment | Piotr Dura |
1542 | Ashiok, Wicked Manipulator | Legendary Planeswalker Ashiok | 5 | Raymond Swanland |
1543 | Beseech the Mirror | Sorcery | Cynthia Sheppard |
1544 | The End | Instant | Donato Giancola |
1545 | Gumdrop Poisoner | Creature Human Warlock | 3/2 | Brian Valeza |
1546 | Lich-Knights' Conquest | Sorcery | Denis Zhbankov |
1547 | Lord Skitter, Sewer King | Legendary Creature Rat Noble | 3/3 | Jesper Ejsing |
1548 | Lord Skitter's Blessing | Enchantment | Joseph Weston |
1549 | Rankle's Prank | Sorcery | Tyler Walpole |
1550 | Specter of Mortality | Creature Specter | 3/3 | Daarken |
1551 | Spiteful Hexmage | Creature Human Warlock | 3/2 | Anna Steinbauer |
1552 | Tangled Colony | Creature Rat | 3/2 | Filip Burburan |
1553 | Virtue of Persistence | Enchantment | Piotr Dura |
1554 | Charming Scoundrel | Creature Human Rogue | 1/1 | Caroline Gariba |
1555 | Food Fight | Enchantment | Filipe Pagliuso |
1556 | Goddric, Cloaked Reveler | Legendary Creature Human Noble | 3/3 | Jason A. Engle |
1557 | Imodane, the Pyrohammer | Legendary Creature Human Knight | 4/4 | Chris Rahn |
1558 | Raging Battle Mouse | Creature Mouse | 2/1 | Rudy Siswanto |
1559 | Realm-Scorcher Hellkite | Creature Dragon | 4/6 | Billy Christian |
1560 | Redcap Gutter-Dweller | Creature Goblin Warrior | 3/3 | Alexey Kruglov |
1561 | Rotisserie Elemental | Creature Elemental | 1/1 | Leonardo Santanna |
1562 | Song of Totentanz | Sorcery | Randy Gallegos |
1563 | Virtue of Courage | Enchantment | Piotr Dura |
1564 | Blossoming Tortoise | Creature Turtle | 3/3 | Simon Dominic |
1565 | Bramble Familiar | Creature Elemental Raccoon | 2/2 | Simon Dominic |
1566 | Elvish Archivist | Creature Elf Artificer | 0/1 | Mila Pesic |
1567 | Feral Encounter | Sorcery | Fajareka Setiawan |
1568 | Gruff Triplets | Creature Satyr Warrior | 3/3 | Fajareka Setiawan |
1569 | The Huntsman's Redemption | Enchantment Saga | Magali Villeneuve |
1570 | Sentinel of Lost Lore | Creature Elf Knight | 3/4 | Cristi Balanescu |
1571 | Thunderous Debut | Sorcery | Aldo Dominguez |
1572 | Virtue of Strength | Enchantment | Piotr Dura |
1573 | Agatha of the Vile Cauldron | Legendary Creature Human Warlock | 1/1 | Jason A. Engle |
1574 | The Apprentice's Folly | Enchantment Saga | Tuan Duong Chu |
1575 | Eriette of the Charmed Apple | Legendary Creature Human Warlock | 2/4 | Magali Villeneuve |
1576 | Faunsbane Troll | Creature Troll | 4/4 | Artur Nakhodkin |
1577 | The Goose Mother | Legendary Creature Bird Hydra | 2/2 | Jesper Ejsing |
1578 | Hylda of the Icy Crown | Legendary Creature Human Warlock | 3/4 | Ekaterina Burmak |
1579 | Likeness Looter | Creature Faerie Shapeshifter | 1/1 | Ben Hill |
1580 | Rowan, Scion of War | Legendary Creature Human Wizard | 4/2 | Magali Villeneuve |
1581 | Talion, the Kindly Lord | Legendary Creature Faerie Noble | 3/4 | Justyna Dura |
1582 | Will, Scion of Peace | Legendary Creature Human Wizard | 2/4 | Ryan Pancoast |
1583 | Yenna, Redtooth Regent | Legendary Creature Elf Noble | 4/4 | Justyna Dura |
1584 | Beluna Grandsquall | Legendary Creature Giant Noble | 4/4 | Victor Adame Minguez |
1585 | Cruel Somnophage | Creature Nightmare | */* | Jason A. Engle |
1586 | Decadent Dragon | Creature Dragon | 4/4 | Wylie Beckert |
1587 | Devouring Sugarmaw | Creature Horror | 6/6 | Nino Vecia |
1588 | Elusive Otter | Creature Otter | 1/1 | Christina Kraus |
1589 | Heartflame Duelist | Creature Human Knight | 3/1 | Justyna Dura |
1590 | Kellan, the Fae-Blooded | Legendary Creature Human Faerie | 2/2 | Anna Steinbauer |
1591 | Mosswood Dreadknight | Creature Human Knight | 3/2 | Ryan Pancoast |
1592 | Pollen-Shield Hare | Creature Rabbit | 2/2 | Olena Richards |
1593 | Questing Druid | Creature Human Druid | 1/1 | Jason A. Engle |
1594 | Scalding Viper | Creature Elemental Snake | 2/1 | Andrew Mar |
1595 | Twining Twins | Creature Faerie Wizard | 4/4 | Fajareka Setiawan |
1596 | Agatha's Soul Cauldron | Legendary Artifact | Jason A. Engle |
1597 | Hylda's Crown of Winter | Legendary Artifact | Volkan Baga |
1598 | The Irencrag | Legendary Artifact | Adam Paquette |
1599 | Syr Ginger, the Meal Ender | Legendary Artifact Creature Food Knight | 3/1 | Michal Ivan |
1600 | Restless Bivouac | Land | Sergey Glushakov |
1601 | Restless Cottage | Land | Jesper Ejsing |
1602 | Restless Fortress | Land | Piotr Dura |
1603 | Restless Spire | Land | Sergey Glushakov |
1604 | Restless Vinestalk | Land | Sam Burley |
1605 | Angel's Grace | Instant | Zoltan Boros |
1606 | Wheel of Fate | Sorcery | Kev Walker |
1607 | Swarmyard | Land | Thomas M. Baxa |
1608 | Abuelo's Awakening | Sorcery | Eelis Kyttanen |
1609 | Fabrication Foundry | Artifact | Racrufi |
1610 | Get Lost | Instant | Eli Minaya |
1611 | Kutzil's Flanker | Creature Cat Warrior | 3/1 | Michele Giorgi |
1612 | Resplendent Angel | Creature Angel | 3/3 | Victor Adame Minguez |
1613 | Sanguine Evangelist | Creature Vampire Cleric | 2/1 | Zezhou Chen |
1614 | Warden of the Inner Sky | Creature Human Soldier | 1/2 | Raoul Vitale |
1615 | Akal Pakal, First Among Equals | Legendary Creature Human Advisor | 1/5 | Ryan Pancoast |
1616 | Deeproot Pilgrimage | Enchantment | Rιmi Jacquot |
1617 | Kitesail Larcenist | Creature Human Pirate | 2/3 | Sidharth Chaturvedi |
1618 | Malcolm, Alluring Scoundrel | Legendary Creature Siren Pirate | 2/1 | Fesbra |
1619 | Subterranean Schooner | Artifact Vehicle | 3/4 | Svetlin Velinov |
1620 | Tishana's Tidebinder | Creature Merfolk Wizard | 3/2 | Nino Vecia |
1621 | Bloodletter of Aclazotz | Creature Vampire Demon | 2/4 | Antonio Josι Manzanedo |
1622 | Bringer of the Last Gift | Creature Vampire Demon | 6/6 | Wero Gallo |
1623 | Corpses of the Lost | Enchantment | Izzy |
1624 | Preacher of the Schism | Creature Vampire Cleric | 2/4 | Donato Giancola |
1625 | Queen's Bay Paladin | Creature Vampire Knight | 5/4 | Slawomir Maniak |
1626 | Souls of the Lost | Creature Spirit | */*+1 | Nils Hamm |
1627 | Stalactite Stalker | Creature Goblin Rogue | 1/1 | Olivier Bernard |
1628 | Starving Revenant | Creature Spirit Horror | 4/4 | Fesbra |
1629 | Terror Tide | Sorcery | Brock Grossman |
1630 | Bonehoard Dracosaur | Creature Dinosaur Dragon | 5/5 | Mark Zug |
1631 | Breeches, Eager Pillager | Legendary Creature Goblin Pirate | 3/3 | Josu Hernaiz |
1632 | Hit the Mother Lode | Sorcery | Diego Gisbert |
1633 | Inti, Seneschal of the Sun | Legendary Creature Human Knight | 2/2 | Victor Adame Minguez |
1634 | Magmatic Galleon | Artifact Vehicle | 5/5 | Cristi Balanescu |
1635 | Poetic Ingenuity | Enchantment | Kieran Yanner |
1636 | Trumpeting Carnosaur | Creature Dinosaur | 7/6 | Lars Grant-West |
1637 | Bedrock Tortoise | Creature Turtle | 0/6 | Maxime Minard |
1638 | Cosmium Confluence | Sorcery | Kasia 'Kafis' Zielinska |
1639 | Ghalta, Stampede Tyrant | Legendary Creature Elder Dinosaur | 12/12 | Lars Grant-West |
1640 | Hulking Raptor | Creature Dinosaur | 5/3 | Nestor Ossandon Leal |
1641 | Intrepid Paleontologist | Creature Human Druid | 2/2 | Irina Nordsol |
1642 | Jadelight Spelunker | Creature Merfolk Scout | 1/1 | Izzy |
1643 | Pugnacious Hammerskull | Creature Dinosaur | 6/6 | Kev Walker |
1644 | Sentinel of the Nameless City | Creature Merfolk Warrior Scout | 3/4 | Josu Hernaiz |
1645 | The Skullspore Nexus | Legendary Artifact | Daarken |
1646 | Abuelo, Ancestral Echo | Legendary Creature Spirit | 2/2 | Victor Adame Minguez |
1647 | Amalia Benavides Aguirre | Legendary Creature Vampire Scout | 2/2 | Alix Branwyn |
1648 | The Ancient One | Legendary Creature Spirit God | 8/8 | Victor Adame Minguez |
1649 | Anim Pakal, Thousandth Moon | Legendary Creature Human Soldier | 1/2 | Chris Rahn |
1650 | The Belligerent | Legendary Artifact Vehicle | 5/5 | Bruce Brenneise |
1651 | Deepfathom Echo | Creature Merfolk Spirit | 4/4 | Matt Stewart |
1652 | Gishath, Sun's Avatar | Legendary Creature Dinosaur Avatar | 7/6 | Zack Stella |
1653 | Molten Collapse | Sorcery | Kasia 'Kafis' Zielinska |
1654 | The Mycotyrant | Legendary Creature Elder Fungus | */* | Chase Stone |
1655 | Palani's Hatcher | Creature Dinosaur | 5/3 | Aaron Miller |
1656 | Quintorius Kand | Legendary Planeswalker Quintorius | 4 | Zoltan Boros |
1657 | Saheeli, the Sun's Brilliance | Legendary Creature Human Artificer | 2/2 | Cynthia Sheppard |
1658 | Sovereign Okinec Ahau | Legendary Creature Cat Noble | 3/4 | Victor Adame Minguez |
1659 | Squirming Emergence | Sorcery | Simon Dominic |
1660 | Vito, Fanatic of Aclazotz | Legendary Creature Vampire Demon | 4/4 | Marta Nael |
1661 | Wail of the Forgotten | Sorcery | Ryan Valle |
1662 | Chimil, the Inner Sun | Legendary Artifact | Adam Paquette |
1663 | The Millennium Calendar | Legendary Artifact | Zoltan Boros |
1664 | Roaming Throne | Artifact Creature Golem | 4/4 | Cristi Balanescu |
1665 | Tarrian's Soulcleaver | Legendary Artifact Equipment | Nereida |
1666 | Threefold Thunderhulk | Artifact Creature Gnome | 0/0 | Xavier Ribeiro |
1667 | Cavern of Souls | Land | Alayna Danner |
1668 | Echoing Deeps | Land Cave | Mauricio Calle |
1669 | Restless Anchorage | Land | Leon Tukker |
1670 | Restless Prairie | Land | Randy Gallegos |
1671 | Restless Reef | Land | Hristo D. Chukov |
1672 | Restless Ridgeline | Land | Αlvaro Calvo Escudero |
1673 | Restless Vents | Land | Svetlin Velinov |
1674 | Sunken Citadel | Land Cave | Matteo Bassini |
1675 | Battle Angels of Tyr | Creature Angel Knight | 4/4 | Fajareka Setiawan |
1676 | Displacer Kitten | Creature Cat Beast | 2/2 | Campbell White |
1677 | Balor | Creature Demon | 5/5 | Uriah Voth |
1678 | Caves of Chaos Adventurer | Creature Human Barbarian | 5/3 | Marcela Medeiros |
1679 | Minsc & Boo, Timeless Heroes | Legendary Planeswalker Minsc | 3 | Andreas Zafiratos |
1680 | Tazri, Stalwart Survivor | Legendary Creature Human Warrior | 3/3 | Manuel Castaρσn |
1681 | Rebuild the City | Sorcery | Sergey Glushakov |
1682 | Drannith Ruins | Land | Martin de Diego Sadaba |
1683 | Assemble the Players | Enchantment | Evyn Fong |
1684 | Aurelia's Vindicator | Creature Angel | 4/2 | Victor Adame Minguez |
1685 | Case of the Uneaten Feast | Enchantment Case | Titus Lunter |
1686 | Delney, Streetwise Lookout | Legendary Creature Human Scout | 2/2 | Darren Tan |
1687 | Doorkeeper Thrull | Creature Thrull | 1/2 | Camille Alquier |
1688 | No Witnesses | Sorcery | Michele Giorgi |
1689 | Tenth District Hero | Creature Human | 2/3 | Kai Carpenter |
1690 | Unyielding Gatekeeper | Creature Elephant Cleric | 3/2 | Borja Pindado |
1691 | Wojek Investigator | Creature Angel Detective | 2/4 | Ben Hill |
1692 | Case of the Ransacked Lab | Enchantment Case | Borja Pindado |
1693 | Conspiracy Unraveler | Creature Sphinx Detective | 6/6 | Wayne Reynolds |
1694 | Coveted Falcon | Artifact Creature Bird | 1/4 | Madeline Boni |
1695 | Cryptic Coat | Artifact Equipment | Julia Metzger |
1696 | Forensic Gadgeteer | Creature Vedalken Artificer Detective | 2/3 | Volkan Baga |
1697 | Intrude on the Mind | Instant | Magali Villeneuve |
1698 | Lost in the Maze | Enchantment | Julian Kok Joon Wen |
1699 | Proft's Eidetic Memory | Legendary Enchantment | Julie Dillon |
1700 | Reenact the Crime | Instant | Daarken |
1701 | Steamcore Scholar | Creature Weird Detective | 2/2 | David Astruga |
1702 | Barbed Servitor | Artifact Creature Construct | 1/1 | Simon Dominic |
1703 | Case of the Stashed Skeleton | Enchantment Case | Camille Alquier |
1704 | Deadly Cover-Up | Sorcery | Sam Guay |
1705 | Homicide Investigator | Creature Human Detective | 2/2 | Jodie Muir |
1706 | Hunted Bonebrute | Creature Skeleton Beast | 6/2 | Maxime Minard |
1707 | Illicit Masquerade | Enchantment | Valera Lutfullina |
1708 | Massacre Girl, Known Killer | Legendary Creature Human Assassin | 4/4 | Billy Christian |
1709 | Outrageous Robbery | Instant | Kai Carpenter |
1710 | Vein Ripper | Creature Vampire Assassin | 6/5 | Bastien L. Deharme |
1711 | Anzrag's Rampage | Sorcery | Lucas Graciano |
1712 | Case of the Crimson Pulse | Enchantment Case | Adam Paquette |
1713 | Connecting the Dots | Enchantment | Aaron J. Riley |
1714 | Expedited Inheritance | Enchantment | Micah Epstein |
1715 | Fugitive Codebreaker | Creature Goblin Rogue | 2/1 | Joseph Weston |
1716 | Incinerator of the Guilty | Creature Dragon | 6/6 | Lucas Graciano |
1717 | Krenko, Baron of Tin Street | Legendary Creature Goblin | 3/3 | Brian Valeza |
1718 | Krenko's Buzzcrusher | Artifact Creature Insect Thopter | 4/4 | Joshua Raphael |
1719 | Lamplight Phoenix | Creature Phoenix | 3/3 | Ryan Pancoast |
1720 | Pyrotechnic Performer | Creature Viashino Assassin | 3/2 | Peter Polach |
1721 | Analyze the Pollen | Sorcery | Anna Christenson |
1722 | Archdruid's Charm | Instant | Liiga Smilshkalne |
1723 | Audience with Trostani | Sorcery | Ben Hill |
1724 | Axebane Ferox | Creature Beast | 4/4 | Maxime Minard |
1725 | Case of the Locked Hothouse | Enchantment Case | Leanna Crossan |
1726 | Hide in Plain Sight | Sorcery | Vincent Christiaens |
1727 | The Pride of Hull Clade | Legendary Creature Crocodile Elk Turtle | 2/15 | Brent Hollowell |
1728 | Sharp-Eyed Rookie | Creature Human Detective | 2/2 | Jake Murray |
1729 | Undergrowth Recon | Enchantment | Ryan Pancoast |
1730 | Agrus Kos, Spirit of Justice | Legendary Creature Spirit Detective | 2/4 | Jason A. Engle |
1731 | Alquist Proft, Master Sleuth | Legendary Creature Human Detective | 3/3 | Andreas Zafiratos |
1732 | Anzrag, the Quake-Mole | Legendary Creature Mole God | 8/4 | Helge C. Balzer |
1733 | Assassin's Trophy | Instant | Dmitry Burmak |
1734 | Aurelia, the Law Above | Legendary Creature Angel | 4/4 | Lie Setiawan |
1735 | Blood Spatter Analysis | Enchantment | Jokubas Uogintas |
1736 | Doppelgang | Sorcery | Chris Rallis |
1737 | Drag the Canal | Instant | Josh Hass |
1738 | Etrata, Deadly Fugitive | Legendary Creature Vampire Assassin | 1/4 | Livia Prima |
1739 | Ezrim, Agency Chief | Legendary Creature Archon Detective | 5/5 | Jason A. Engle |
1740 | Ill-Timed Explosion | Sorcery | Aaron J. Riley |
1741 | Izoni, Center of the Web | Legendary Creature Elf Detective | 5/4 | Justine Cruz |
1742 | Judith, Carnage Connoisseur | Legendary Creature Human Shaman | 3/4 | Jodie Muir |
1743 | Kaya, Spirits' Justice | Legendary Planeswalker Kaya | 3 | Magali Villeneuve |
1744 | Kylox, Visionary Inventor | Legendary Creature Viashino Artificer | 4/4 | Lie Setiawan |
1745 | Kylox's Voltstrider | Artifact Vehicle | 4/4 | Volkan Baga |
1746 | Lazav, Wearer of Faces | Legendary Creature Shapeshifter Detective | 2/3 | Wisnu Tan |
1747 | Leyline of the Guildpact | Enchantment | Daarken |
1748 | Niv-Mizzet, Guildpact | Legendary Creature Dragon Avatar | 6/6 | Chris Rallis |
1749 | Officious Interrogation | Instant | Borja Pindado |
1750 | Rakdos, Patron of Chaos | Legendary Creature Demon | 6/6 | Joshua Raphael |
1751 | Relive the Past | Sorcery | Randy Vargas |
1752 | Teysa, Opulent Oligarch | Legendary Creature Human Advisor | 2/3 | Chris Rallis |
1753 | Tolsimir, Midnight's Light | Legendary Creature Elf Scout | 3/2 | Uriah Voth |
1754 | Treacherous Greed | Instant | Eli Minaya |
1755 | Trostani, Three Whispers | Legendary Creature Dryad | 4/4 | Jodie Muir |
1756 | Urgent Necropsy | Instant | Uriah Voth |
1757 | Vannifar, Evolved Enigma | Legendary Creature Elf Ooze Wizard | 3/4 | Uriah Voth |
1758 | Warleader's Call | Enchantment | Aldo Dominguez |
1759 | Worldsoul's Rage | Sorcery | Lius Lasahido |
1760 | Yarus, Roar of the Old Gods | Legendary Creature Centaur Druid | 4/4 | Dmitry Burmak |
1761 | Cryptex | Artifact | Yeong Hao Han |
1762 | Commercial District | Land Mountain Forest | Julian Kok Joon Wen |
1763 | Elegant Parlor | Land Mountain Plains | Kamila Szutenberg |
1764 | Hedge Maze | Land Forest Island | Andrew Mar |
1765 | Lush Portico | Land Forest Plains | Kamila Szutenberg |
1766 | Meticulous Archive | Land Plains Island | Sam Burley |
1767 | Raucous Theater | Land Swamp Mountain | Sergey Glushakov |
1768 | Shadowy Backstreet | Land Plains Swamp | Andreas Zafiratos |
1769 | Thundering Falls | Land Island Mountain | Grady Frederick |
1770 | Undercity Sewers | Land Island Swamp | Yeong Hao Han |
1771 | Underground Mortuary | Land Swamp Forest | Sergey Glushakov |
1772 | Kellan, Inquisitive Prodigy | Legendary Creature Human Faerie Detective | 3/4 | Joshua Raphael |
1773 | Keeper of the Accord | Creature Human Soldier | 3/4 | Denman Rooke |
1774 | War Room | Land | Milivoj Ceran |
1775 | Wrong Turn | Instant | Filip Burburan |
1776 | Opposition Agent | Creature Human Rogue | 3/2 | Scott Murphy |
1777 | Commander's Plate | Artifact Equipment | Volkan Baga |
1778 | Command Beacon | Land | Jonas De Ro |
1779 | Kellan, Daring Traveler | Legendary Creature Human Faerie Scout | 2/3 | Marta Nael |
1780 | Out of Time | Enchantment | Tobias Kwan |
1781 | Murktide Regent | Creature Dragon | 3/3 | Lucas Graciano |
1782 | Damn | Sorcery | Lucas Graciano |
1783 | Unmarked Grave | Sorcery | James Paick |
1784 | Glimpse of Tomorrow | Sorcery | Jokubas Uogintas |
1785 | Ignoble Hierarch | Creature Goblin Shaman | 0/1 | Mark Zug |
1786 | Metropolis Reformer | Creature Angel Cleric | 2/3 | Ryan Pancoast |
1787 | Training Grounds | Enchantment | A. M. Sartor |
1788 | Nissa, Resurgent Animist | Legendary Creature Elf Scout | 3/3 | Tuan Duong Chu |
1789 | Open the Way | Sorcery | Livia Prima |
1790 | The Kenriths' Royal Funeral | Legendary Enchantment | Manuel Castaρσn |
1791 | Another Round | Sorcery | Darrell Riche |
1792 | Archangel of Tithes | Creature Angel | 3/5 | Denys Tsiperko |
1793 | Aven Interrupter | Creature Bird Rogue | 2/2 | Daniel Romanovsky |
1794 | Claim Jumper | Creature Rabbit Mercenary | 3/3 | Gaboleps |
1795 | Dust Animus | Creature Spirit | 2/3 | Uriah Voth |
1796 | Final Showdown | Instant | Izzy |
1797 | Fortune, Loyal Steed | Legendary Creature Beast Mount | 2/4 | Artur Nakhodkin |
1798 | High Noon | Enchantment | Eduardo Francisco |
1799 | One Last Job | Sorcery | Caroline Gariba |
1800 | Archmage's Newt | Creature Salamander Mount | 2/2 | Edgar Sαnchez Hidalgo |
1801 | Double Down | Enchantment | Javier Charro |
1802 | Duelist of the Mind | Creature Human Advisor | */3 | Darren Tan |
1803 | Fblthp, Lost on the Range | Legendary Creature Homunculus | 1/1 | Brian Valeza |
1804 | Geralf, the Fleshwright | Legendary Creature Human Warlock | 2/3 | Chris Rahn |
1805 | The Key to the Vault | Legendary Artifact Equipment | Leon Tukker |
1806 | Step Between Worlds | Sorcery | Chris Ostrowski |
1807 | Stoic Sphinx | Creature Sphinx | 5/3 | Andreas Zafiratos |
1808 | Three Steps Ahead | Instant | Francisco Miyara |
1809 | Caustic Bronco | Creature Snake Horse Mount | 2/2 | Brent Hollowell |
1810 | Gisa, the Hellraiser | Legendary Creature Human Warlock | 4/4 | Chris Rahn |
1811 | Insatiable Avarice | Sorcery | Scott Murphy |
1812 | Kaervek, the Punisher | Legendary Creature Human Warlock | 3/3 | Cristi Balanescu |
1813 | Pitiless Carnage | Sorcery | Richard Kane Ferguson |
1814 | Rush of Dread | Sorcery | Chris Seaman |
1815 | Tinybones Joins Up | Legendary Enchantment | Wylie Beckert |
1816 | Tinybones, the Pickpocket | Legendary Creature Skeleton Rogue | 1/1 | Ekaterina Burmak |
1817 | Vadmir, New Blood | Legendary Creature Vampire Rogue | 2/2 | Andreas Zafiratos |
1818 | Calamity, Galloping Inferno | Legendary Creature Horse Mount | 4/6 | Artur Nakhodkin |
1819 | Great Train Heist | Instant | Campbell White |
1820 | Hell to Pay | Sorcery | Liiga Smilshkalne |
1821 | Hellspur Posse Boss | Creature Lizard Rogue | 2/4 | Artur Nakhodkin |
1822 | Magda, the Hoardmaster | Legendary Creature Dwarf Berserker | 2/2 | Diego Gisbert |
1823 | Slickshot Show-Off | Creature Bird Wizard | 1/2 | Augusto Quirino |
1824 | Stingerback Terror | Creature Scorpion Dragon | 7/7 | Slawomir Maniak |
1825 | Terror of the Peaks | Creature Dragon | 5/4 | Joshua Raphael |
1826 | Bristly Bill, Spine Sower | Legendary Creature Plant Druid | 2/2 | Daniel Zrom |
1827 | Colossal Rattlewurm | Creature Wurm | 6/5 | Filip Burburan |
1828 | Freestrider Lookout | Creature Human Rogue | 3/3 | Matt Zeilinger |
1829 | Goldvein Hydra | Creature Hydra | 0/0 | David Auden Nash |
1830 | Ornery Tumblewagg | Creature Brushwagg Mount | 2/2 | Izzy |
1831 | Outcaster Trailblazer | Creature Human Druid | 4/2 | Denys Tsiperko |
1832 | Railway Brawler | Creature Rhino Warrior | 5/5 | Kevin Sidharta |
1833 | Smuggler's Surprise | Instant | Jonas De Ro |
1834 | Akul the Unrepentant | Legendary Creature Scorpion Dragon Rogue | 5/5 | Kekai Kotaki |
1835 | Annie Flash, the Veteran | Legendary Creature Human Rogue | 4/5 | Kieran Yanner |
1836 | Annie Joins Up | Legendary Enchantment | Wylie Beckert |
1837 | Assimilation Aegis | Artifact Equipment | Matt Stewart |
1838 | Bonny Pall, Clearcutter | Legendary Creature Giant Scout | 6/5 | Bryan Sola |
1839 | Breeches, the Blastmaker | Legendary Creature Goblin Pirate | 3/3 | Dmitry Burmak |
1840 | Bruse Tarl, Roving Rancher | Legendary Creature Human Warrior | 4/3 | Forrest Imel |
1841 | Eriette, the Beguiler | Legendary Creature Human Warlock | 4/4 | Chris Rallis |
1842 | Ghired, Mirror of the Wilds | Legendary Creature Human Shaman | 3/3 | Diego Gisbert |
1843 | The Gitrog, Ravenous Ride | Legendary Creature Frog Horror Mount | 6/5 | Johan Grenier |
1844 | Kambal, Profiteering Mayor | Legendary Creature Human Advisor | 2/4 | Andreas Zafiratos |
1845 | Kellan Joins Up | Legendary Enchantment | Wylie Beckert |
1846 | Kellan, the Kid | Legendary Creature Human Faerie Rogue | 3/3 | Magali Villeneuve |
1847 | Laughing Jasper Flint | Legendary Creature Lizard Rogue | 4/3 | Francis Tneh |
1848 | Lilah, Undefeated Slickshot | Legendary Creature Human Rogue | 3/3 | Andreas Zafiratos |
1849 | Malcolm, the Eyes | Legendary Creature Siren Pirate | 2/2 | Dmitry Burmak |
1850 | Marchesa, Dealer of Death | Legendary Creature Human Rogue | 3/4 | Ryan Pancoast |
1851 | Obeka, Splitter of Seconds | Legendary Creature Ogre Warlock | 2/5 | Ryan Pancoast |
1852 | Oko, the Ringleader | Legendary Planeswalker Oko | 3 | Magali Villeneuve |
1853 | Pillage the Bog | Sorcery | Forrest Imel |
1854 | Rakdos Joins Up | Legendary Enchantment | Wylie Beckert |
1855 | Rakdos, the Muscle | Legendary Creature Demon Mercenary | 6/5 | Victor Maury |
1856 | Riku of Many Paths | Legendary Creature Human Wizard | 3/3 | Denys Tsiperko |
1857 | Roxanne, Starfall Savant | Legendary Creature Cat Druid | 4/3 | Ina Wong |
1858 | Satoru, the Infiltrator | Legendary Creature Human Ninja Rogue | 2/3 | Heonhwa Choe |
1859 | Selvala, Eager Trailblazer | Legendary Creature Elf Scout | 4/5 | Viko Menezes |
1860 | Seraphic Steed | Creature Unicorn Mount | 2/2 | Jonas De Ro |
1861 | Taii Wakeen, Perfect Shot | Legendary Creature Human Mercenary | 2/3 | David Auden Nash |
1862 | Vraska Joins Up | Legendary Enchantment | Wylie Beckert |
1863 | Vraska, the Silencer | Legendary Creature Gorgon Assassin | 3/3 | Kieran Yanner |
1864 | Wylie Duke, Atiin Hero | Legendary Creature Human Ranger | 4/2 | Ekaterina Burmak |
1865 | Blooming Marsh | Land | Yeong Hao Han |
1866 | Botanical Sanctum | Land | Jorge Jacinto |
1867 | Concealed Courtyard | Land | Rockey Chen |
1868 | Inspiring Vantage | Land | Volkan Baga |
1869 | Spirebluff Canal | Land | Ron Spears |
1870 | Jace Reawakened | Legendary Planeswalker Jace | 3 | Cristi Balanescu |